බලශක්ති ඇමතිගේ රියදුරු ඝාතනයට අයෙකු අත්අඩංගුවට

බලශක්ති අමාත්‍ය ගාමිණී ලොකුගේ මහතාගේ රියදුරෙකුට පිහියෙන් ඇන ඝාතනය කිරීමේ සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් පුද්ගලයකු අත්අඩංගුවට ගෙන ඇතැයි කැස්බැව පොලිසිය සඳහන් කරයි

Next Post

ජේ කෝප්ලන්ඩ් 'ඇමරිකානු අයිඩල්' හි ස්ටීවි වොන්ඩර් කවරය සමඟ 'ප්ලැටිනම් ටිකට්' ලකුණු කරයි: නරඹන්න

Tue Mar 22 , 2022
ඔහුට වයස අවුරුදු 23 කි, නමුත් ජේ කෝප්ලන්ඩ් දැනටමත් ජීවන මාවතේ දෙබලකට මුහුණ දී ඇත. සාලිස්බරි, මේරිලන්ඩ් නිජබිම සහ ඇමරිකානු පිළිමය බලාපොරොත්තුව දැඩි තීරණයක් ගැනීමට සිදු විය. ඔහුගේ උපාධි පාසල් වැඩසටහන විකල්ප දෙකක් ලබා දුන්නේය: එක්කෝ සංගීතය තෝරන්න (පිළිමය) හෝ රංගනය තෝරන්න (උපාධි පාසල). සඳුදා (මාර්තු 21) ඔහුගේ විගණනයේ ඉහළින්ම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.