මයිලි සයිරස් රසිකයින්ට මිහිරි පණිවිඩයක් බෙදා ගනී: ‘ඔබ මගේ හොඳම මිතුරන්’

මයිලි සයිරස් තමාට සහය දක්වන අයට ආදරය පතුරුවා හැරීමට සැමවිටම බැස සිටී.

සති අන්තයේ Lollapalooza Chile හි ඇයගේ අධි ශක්ති කාර්ය සාධනයෙන් පසුව, Cyrus රසිකයින් හමුවීමට යම් කාලයක් ගත විය. ට්විටර් වෙත උඩුගත කරන ලද වීඩියෝවක, තරුව “මට කට වහගෙන!” යැයි කෑගසනු දක්නට ලැබේ. කාමරයක ඇය එනතුරු බලා සිටින ඇගේ ආධාරකරුවන් වෙත දුව ගොස් ඔවුන් වැළඳ ගැනීමට පෙර. “ඔබ තමයි හැම දෙයක්ම,” ඇය ඝෝෂා කරනවා.

“මයිලීට වචනාර්ථයෙන් රත්තරන් හදවතක් ඇති අතර ඇගේ රසිකයින්ට ඇගේ හොඳම මිතුරන්ට මෙන් සලකයි” යනුවෙන් ට්විටර් රසික පිටුව මෙම සටහනට ශීර්ෂය දැක්වීය, එය “මිඩ්නයිට් ස්කයි” ගායකයා හදවත උණු කරන ප්‍රතිචාරයක් සමඟ නැවත ට්වීට් කළේය.

“මට ඉන්න හැම යාළුවෙක්ටම වඩා මම ඔයාව ගොඩක් කල් හඳුනනවා….. ඔයා මගේ හොඳම යාළුවෝ. අපි එකට හැදී වැඩුණු අතර මම ඔබට ආදරෙයි …[red heart emoji],” ඇය ලිව්වා.

ඇය තුළ Lollapalooza හි සිරස්තල කට්ටලය, සයිරස් 2007 ඇයගෙන් වෙන්වීම ගැනද විනෝදයක් ලබා දුන්නේය නික් ජෝනාස් විවේකයක් අතරතුර රසික සංඥා කිහිපයක් කියවමින් සිටියදී. “‘F-k නික් ජෝනාස්.’ මම ඒක කිව්වේ නැහැ,” ඇය වේදිකාවේ සිට ජොබ්‍රෝ විරෝධී ලකුණ වෙත සමච්චල් දැඩි ඇඟිල්ලක් දිගු කළාය. “මම කිව්වේ නැහැ! අනෙක් සංඥාවලින් එකක් පමණි. ”

තවත් රසික සංඥා කිහිපයක් කියවීමෙන් පසු, ඇය දශකයකට වැඩි කාලයකට පෙර නික් ගැන ලියූ “7 දේවල්” ගීතයේ විරාම ගීතය ආරම්භ කළාය.

ලොල්ලා චිලී හි තවත් රසික සලකුණු කිහිපයක් සයිරස්ගේ කට්ටල ලැයිස්තුවට සමාන විය, එනම් “මයිලි රෙක් මයි බෝල්ස්” යනුවෙන් කියැවුණු එකකි. දක්වා තබා ඇත ඇයගේ 2013 පහර “Wrecking Ball” ඉවත් කරන අතරතුර. “මගේ සිහිනය Hoedown Throwdown ගායනා කිරීමයි” යනුවෙන් තවත් එකක් තිබුනා, “ප්ලාස්ටික් හාර්ට්ස්” කලාකරුවා තම ආදරණීයයා ගැන මතක තබා ගත හැකි දේ කියන්නට පොළඹවා ඇත. Hannah Montana: The Movie ධාවන පථය.

Next Post

නම් කරන ලද ගීත පහෙන් හතරක් 2022 ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී ඉදිරිපත් කෙරේ

Wed Mar 23 , 2022
පසුගිය වසරේ ඔස්කාර් පූර්ව ප්‍රසංගයකට පහත දැමීමෙන් පසු, හොඳම මුල් ගීතය සඳහා නම් කළ අය මේ වසරේ ප්‍රධාන විකාශනයට පැමිණේ. නැතහොත්, ඒ වෙනුවට, ඔවුන්ගෙන් හතර දෙනෙක් කරනු ඇත. බියොන්සේ සිට “Be Alive” ඉටු කරනු ඇත රිචඩ් රජු, බිලී අයිලිෂ් හා FINNEAS එම නමින්ම ඇති චිත්‍රපටයෙන් “No Time to Die” රඟපානු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.