මෙන්න 2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන වාදකයින් සහ විශේෂ අමුත්තන්

2022 iHeartRadio සංගීතය සම්මාන අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 22) සිදුවෙමින් පවතින අතර, විශාල උත්සවය සඳහා තරු LA හි දේවස්ථානයට බැසීමට පෙර, අපට රංගන ශිල්පීන්ගේ සහ අනෙකුත් විශේෂ අමුත්තන්ගේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව ලැබී ඇත.

ඔලිවියා රුද්රිගෝ, සිල්ක් සොනික්, ලිල් නාස් එක්ස් වැනි කලින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද රංගන ශිල්පීන්ට අමතරව රාත්‍රිය පුරා විශේෂ පෙනී සිටීමට තවත් බොහෝ දේ සූදානම් කර ඇත මේගන් තී ස්ටාලියන් සහ අයිකන සම්මානලාභියා ජෙනිෆර් ලෝපේස්නමුත් ඔවුන් සම්පූර්ණයෙන්ම රංගන ශිල්පීන්, ඉදිරිපත් කරන්නන් හෝ වෙනත් දෙයක් ලෙස වේදිකාවට පිවිසෙයිද යන්න සොයා බැලිය යුතුය.

රොද්‍රිගෝ පමණක් සවස් වන තුරු නාමයෝජනා අටක් සමඟ ඇගේ පටිය යටට යයි, වසරේ කාන්තා කලාකරුවා, හොඳම නව පොප් ගායිකාව සහ “රියදුරු බලපත්‍රය” සඳහා වසරේ ගීතය ඇතුළත් වේ. මේ අතර, “Montero (Call Me By Your Name)” සඳහා වසරේ පිරිමි කලාකරුවා සහ වසරේ ගීතය ඇතුළුව ලිල් නාස් X ප්‍රසාදයන් හයක් සමඟින් සමීප වේ.

අපේක්ෂා කළ හැකි වෙනත් ප්‍රසිද්ධ මුහුණු එල්එල් කූල් ජේ– සත්කාරක සම්මාන සංදර්ශන ඇතුළත් වේ ළමයා LAROI, Avril Lavigneඔලිම්පික් ක්‍රීඩක ෂෝන් වයිට්, හැම වෙලාවෙම අඩුයි, විලෝ ස්මිත් හා වෙස්මුහුණු ගායකයා විනිසුරුවන් රොබින් තික් හා නිකෝල් scherzinger.

එම iHeartRadio සංගීත සම්මාන රාත්‍රී 8 ට FOX හි විකාශය වේ ET/ප්‍රමාද වූ PT. රංගන ශිල්පීන්ගේ සහ විශේෂ අමුත්තන්ගේ ලැයිස්තුව පහතින් බලන්න.

රංගන ශිල්පීන්

 • එල්එල් කූල් ජේ
 • ජෙනිෆර් ලෝපේස්
 • මේගන් තී ස්ටාලියන්
 • ජේසන් ඇල්ඩීන්
 • ජෝන් ලෙජන්ඩ්
 • චාලි පුත්
 • මැනෙස්කින්

විශේෂ පෙනුම

 • ඔලිවියා රුද්රිගෝ
 • සිල්ක් සොනික්
 • ලිල් නාස් එක්ස්
 • බිලී පෝටර්
 • ළමයා LAROI
 • ඩේවිඩ් ගුටා
 • Avril Lavigne
 • ෂෝන් වයිට්
 • හැම වෙලාවෙම අඩුයි
 • විලෝ ස්මිත්
 • රොබින් තික්
 • නිකෝල් scherzinger
 • ජිනා ටොරස්
 • ඔලිවර් හඩ්සන්
 • ටේලර් මොම්සන්
 • ලයිනි විල්සන්
 • පරෙවි කැමරන්
 • ඩැනිකා මැකෙලර්

Next Post

2022 නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික ග්‍රැමී පෙරදසුන: පළමු නාමයෝජනාවේ ප්‍රධාන ලේසර් සහ ප්‍රදර්ශනයේ රඟ දැක්වීම 'අන්තර්ජාලය බිඳ දමන්නේ'

Tue Mar 22 , 2022
තර්කානුකූලව, මේජර් ලේසර් Grammy සඳහා දැනටමත් නම් කර තිබිය යුතුය. 2009 දී එහි මංගල දර්ශනය සමඟින් දර්ශනය විය තුවක්කු මිනිසුන්ව මරන්නේ නැත…ලේසර්ලා එසේ කරයිත්‍රිත්වය – දැනට විශේෂාංග ඩිප්ලෝ, වල්සි ගින්න හා Ape Drumsකවුද Jillionaire වෙනුවට 2019 දී – EDM යුගයේ උච්චතම අවස්ථාවේ දී ප්‍රධාන ධාරාවේ ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීතයේ ශබ්දය කෙරෙහි ප්‍රධාන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.