ලංකාවේ අහසත් ඉන්දියාවට විකුණලා

ලංකාවේ අහසත් ඉන්දියාවට විකුණා අවසන් බව සමගි ජන බලවේගයේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී හරීන් ප්‍රනාන්දු මහතා අද (22) හපුතලේ දී පැවති මාධ්‍ය හමුවකදී පැවසීය.

Next Post

Kyiv Bomb Shelter හි 'Let It Go' ගායනා කළ දැරිය 'Together For Ukraine' ප්‍රතිලාභ ප්‍රදර්ශනයේදී ජාතික ගීය ගායනා කරයි

Tue Mar 22 , 2022
රුසියාවට එරෙහි අවිනිශ්චිත යුද්ධය මධ්‍යයේ කියෙව්හි බෝම්බ නවාතැනක සිට “එයට ඉඩ දෙන්න” යන ගායනය මගින් ලොව පුරා හදවත් උණුසුම් කළ 7 හැවිරිදි දැරිය යුක්රේනය ඉරිදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 20) විධාන කාර්ය සාධනයක් ලබා දුන්නේය. අනුව සුබ උදෑසනක් ඇමරිකාවඇමේලියා ඇනිසොවිච් යුක්රේන ජාතික ගීය ගායනා කිරීමට වේදිකාවට පිවිසියේ ප්‍රසංගයක් අතරතුරදී පුණ්‍ය කටයුතු සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.