ලිට්‍රෝ සමාගම තවත් ගෑස් තොගයක් ගොඩබෑම අරඹයි

ද්‍රව පෙට්‍රෝලියම් ගෑස් (LPG) මෙට්‍රික් ටොන් 3,700 ක තොගයක් රැගත් තවත් නෞකාවක් කොළඹ වරායට සේන්දු වූ බව ලිට්‍රෝ ගෑස් සමාගම පවසයි. තව..

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත ලබාදෙන ස්ථාන

Tue Mar 22 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 බලපෑම සිදු කිරීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (22) දිනයේ ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත.   The post අද කොවිඩ් එන්නට ලබාදෙන ස්ථාන appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.