ලෝඩ් ඇගේ ‘මෙලෝඩ්‍රාමා’ සහ ‘පිරිසිදු වීරවරිය’ පුද්ගලයින් නව සංගීත වීඩියෝවෙන් නැවත බලන්න: නරඹන්න

ස්වාමීනි දැන් සංගීත වීඩියෝවක් අතහැර දැමූ අතර, එහි ප්‍රමුඛ කාන්තාවන් තිදෙනෙකු රඟපායි: ලෝඩ්, ලෝඩ් සහ ලෝඩ්. වසන්ත විෂුවය සැමරීම සඳහා අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) නිකුත් කරන ලද, නව “ගැහැණු ළමයෙකුගෙන් රහස් (සියල්ල දුටුවා)” දෘශ්‍ය “මූඩ් රින්ග්” ගායිකාව තමාගේම ක්ලෝන දෙකක් සමඟ වෙරළේ කතාබස් කරමින්, නටමින් සහ පනින අයුරු සොයා ගනී. සෑම එකක්ම ඇය පසුගිය වසරවල මෙන් හැඩගස්වා ඇත.

25-හැවිරිදි ගීත රචකයා මුලින්ම වීඩියෝවේ ට්‍රිප්පි සංකල්පය විහිළුවට ලක් කිරීම ආරම්භ කළේ ඇගේ වෙබ් අඩවිය වරින් වර යාවත්කාලීන කරමින් විවිධ පෝස්ටර් සමඟින් වන අතර එමඟින් වීඩියෝවේ දැක්වෙන චරිත තුනට රහසේ උච්ච අවස්ථාවන් ලබා දෙන අතර එය The Child, The Lover සහ The Gardener ලෙස නම් කර ඇත. රසිකයෝ වූහ ඉක්මනින් දැකීමට චරිතවල සෞන්දර්යය ලෝඩ්ගේ ඇල්බම යුග තුන පුරාවටම ගැලපේ පිරිසිදු වීරවරියක් දක්වා මෙලෝඩ්රාමා දක්වා සූර්ය බලශක්තිය.

දෙවරක් Grammy ජයග්‍රාහකයා Spotify හි “කතන්දර” විශේෂාංගය මත පැවසුවේ “Secrets From a Girl” හි ගී පද සියල්ල හොඳින් සිදුවන බවට ඇයගේ අනාගත ආත්මයෙන් ඇගේ තරුණ ආත්මයට පණිවිඩයක් බවයි, ඔබ ඇය හිතාමතා ඉගෙන ගත් විට එය ඇත්තෙන්ම නිවසට පහර දෙයි. හැදී වැඩීමට බිය වීම ගැන වඩා තරුණ ලෝඩ් විසින් ලියන ලද ඇගේ 2013 රසික ප්‍රියතම ගීතය වන “රිබ්ස්” වෙතින් ස්වර ප්‍රතිවර්තනය කරන ලදී. එය නව වීඩියෝවේ ජීවමාන වන ලෝඩ් ටි්‍රවියා කොටසකි, එය එක් අවස්ථාවක ඇයගේ වල්-හිසකෙස්, දම් පැහැති තොල් සහිත, අවුරුදු 10 ට වඩා තරුණ බව සමඟ වෙරළේ හදවතට හදවතට කතා කරන ආකාරය පෙන්නුම් කරයි. .

“මම මෙය සංකල්පගත කිරීමට සහ ක්‍රියාත්මක කිරීමට ප්‍රිය කළෙමි,” වීඩියෝව නිකුත් කිරීමෙන් පසු ඇය පුවත් පත්‍රිකාවක ලියා ඇති අතර, එය ආපසු හැරීම් හිතාමතාම සිදු වූවක් බව සනාථ විය. “දරුවා ඇගේ දම් පැහැති ලිප්ස්ටික් සහ රිදී ආභරණ පැළඳ, විශාල කරල් එක පැත්තකට විසි කර, මම අවුරුදු 6 ක් වයසැති දරුවෙකු මෙන් පැන පැන පැන පැන යති; පෙම්වතා, කුඩා දියමන්ති ඇසක් ඇති රතු පැහැයෙන් යුත් ළදරු කාන්තාවක්, නින්දෙන් අවදි වී දිව්‍යමය; සහ උයන්පල්ලා, මම මගේ ඥානවන්තම සහ හැපෙනසුළුයි, මගේම ඇඳුමෙන් සැරසී … කරුණාවන්ත, විනෝදජනක ඇසකින් අනෙක් මා දෙස බලා සිටිමි.

නව වීඩියෝව පැමිණෙන්නේ ලෝඩ්ගේ ලෝක සංචාරය ආරම්භයේ සිට සති කිහිපයකට පසුව වන අතර, එය ඇය සිය පුවත් පත්‍රිකාවේ ද උද්දීපනය කළේය. “මෙම උද්වේගකර කලාපය සූර්ය බලශක්ති චාරිකාවේ ආරම්භය සමග සමපාත වන ආකාරය ආදරය කරන අතර, අපි දැන් ඔබ වෙනුවෙන් ගොඩනඟමින් සිටිමු,” ඇය සිය පුවත් පත්‍රිකාවේ ලියා ඇත. “මට වැඩිය ගෑස් ගහන්න ඕන නෑ, ඒත් ඔයා s-t. ඔබේ පවුලේ ඥාතීන්. කලිසම්.”

“ගැහැණු ළමයෙකුගෙන් රහස් (සියල්ල දැක ඇති)” වීඩියෝවෙන් ලෝඩ් වෝක් ඩවුන් ඩවුන් මෙමරි ලේන් පහතින් නරඹන්න.

Next Post

6 වන සතිය: සතියේ සැහැල්ලු පන්දු ක්‍රීඩකයින්

Tue Mar 22 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 සැහැල්ලු පන්දු වාරයේ 6 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩකයින් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.