වික්ටෝරියා ජේන් නූලන්ඩ් දිවයිනට

ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් වික්ටෝරියා ජේන් නූලන්ඩ් ( Victoria Jane Nuland ) මහත්මිය දෙදින නිල සංචාරයක් සදහා අද රාත්‍රී කටුනායක ගුවන් තොටුපළ වෙත පැමිණියාය .

Next Post

කිඩ් රොක් පවසන්නේ හොලිවුඩය 'සංවෘත' ට්‍රම්ප් රසිකයන්ගෙන් පිරී ඇති බවත්, 'අපි යමු බ්‍රැන්ඩන්' රෝල්ස් ගැන පුරසාරම් දොඩන බවත්ය.

Tue Mar 22 , 2022
කිඩ් රොක්ෆොක්ස් සමඟ සම්පූර්ණ සම්මුඛ සාකච්ඡාව පුවත් විස්තර විචාරක ටකර් කාල්සන් සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 21) විකාශය වූ අතර එය ඩෙට්‍රොයිට් රැප් ගායකයෙකු වූ දක්ෂිණ-රොකර්ගේ ප්‍රකාශය සඳහා සම්පූර්ණ සන්දර්භය ඉදිරිපත් කළේය ඔහු “අවලංගු කළ නොහැකි” බව මෙන්ම ඔහුගේ හමුවීමට හුරුබුහුටි ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප් කතාව සහ ඔහුගේ නවතම වාරණය නොකළ අදහස් ආචාර්ය ඇන්තනි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.