වික්ටෝරියා නූලන්ඩ් අද දිවයිනට

එක්සත් ජනපද රාජ්‍ය දෙපාර්තමේන්තුවේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ උප ලේකම් වික්ටෝරියා නූලන්ඩ් මහත්මිය මාර්තු 22-23 දක්වා ශ්‍රී ලංකාවේ සංචාරයක නිරත වනු ඇත.

Next Post

Greta Van Fleet අසනීප නිසා ඉතිරි සංචාර දින කල් දමයි

Tue Mar 22 , 2022
Grammy-නම් කරන ලද රොක් සංගීත කණ්ඩායම ග්‍රේටා වෑන් ෆ්ලීට් ගිටාර් වාදනයෙන් පසු ඔවුන්ගේ Dreams in Gold සංචාරයේ ඉතිරි දිනයන් කල් දමා ඇත ජේක් කිස්කා නියුමෝනියාවෙන් රෝහල් ගත කර ඇත. සමස්තයක් වශයෙන්, විස්කොන්සින් හි මැඩිසන් හි කෝල් මධ්‍යස්ථානයේ අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ සංදර්ශනයක් ඇතුළුව, දින අටක් නිවේදනයට බලපායි. නව දිනයන් ප්‍රකාශයට පත් කිරීමත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.