‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ තරුව රේචල් සෙග්ලර්ට ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලට ආරාධනා | Billboard News

2022 ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලට ඉරිදා රාත්‍රියේ සහභාගී වීමට හොඳම චිත්‍රපටයේ ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා නිර්දේශිත ‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ තරුව වන රේචල් සෙග්ලර්ට ආරාධනා කර නොමැති බව හෙළිදරව් කිරීම සම්බන්ධයෙන් අන්තර්ජාලයේ ගිනි කුණාටුවකින් පසුව, චලන චිත්‍ර කලා හා විද්‍යා ඇකඩමිය විසින් ආරාධනා කර ඇත- උත්සවයේ ඉදිරිපත් කරන්නෙකු වීමට සහ-එන්න.

Next Post

Harry Styles රසිකයින් අද්භූත 'You Are Home' වෙබ් අඩවිය සඳහා ඔවුන්ගේ හොඳම න්‍යායන් එකට එකතු කරති

Tue Mar 22 , 2022
හැරීස් මෙම සතියේ ඔවුන්ගේ රහස් පරීක්ෂක තොප්පි දමා, විකේතනය කිරීමට උපරිම උත්සාහයක් දරයි ගුප්ත වෙබ් අඩවිය සහ යම් දෙයකට සම්බන්ධ විය හැකි “ඔබ නිවස” යන මාතෘකාව යටතේ අනුරූප සමාජ මාධ්‍ය හැසිරවීම් හැරී ස්ටයිල්ස් ඔහුගේ අත් දක්වා ඇත. එම අඩවිය සරලවම දොරක රූපයක් වෙත යොමු කරයි, නමුත් ඔබ ඔබේ මූසිකය එය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.