BTS හි ‘බටර්’ උණුසුම් ජනප්‍රිය ගීත ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 හි 14 වන සතිය සමඟ එහි වාර්තාව දිගු කරයි

BTS“බටර්” 14 වැනි සතිය වාර්තාගත ලෙස අංක 1 ට ළඟා වේ දැන්වීම් පුවරුවගේ Hot Trending Songs chart (මාර්තු 26 දිනැති), Twitter මගින් බල ගැන්වේ.

ට්විටර් වෙත අනුව මාර්තු 11-17 දිනැති සමීක්ෂණයේ දී දකුණු කොරියානු සුපිරි තරුගේ ධාවන පථය ට්විටර් මිලියන 4.7 ක් (52% දක්වා) සමඟින් ඉදිරියෙන් සිටී. මාර්තු 14 වන දින 2022 ජපන් රන් තැටි සම්මාන උළෙලේදී සමූහයේ ජයග්‍රහණ 10 පිළිබඳ සංවාදයට මෙම ජයග්‍රහණ ආරෝපණය කළ හැකිය. “බටර්” වසරේ ගීතය බාගත කිරීමෙන් සහ ප්‍රවාහයෙන් වසරේ ගීතය ඇතුළුව සම්මාන පහක් දිනා ගත්තේය. BTS හොඳම ආසියානු කලාකරුවා ලෙස සම්මානයට පාත්‍ර විය. මෙම ගීතය අප්‍රේල් 3 වෙනිදා පැවැත්වීමට නියමිත 64 වැනි ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලේ හොඳම පොප් යුගල/සමූහ රංගනය සඳහා නම් කර ඇති අතර එය ඉහළම ස්ථානයට පත්විය. Billboard Hot 100 පසුගිය ජුනි මාසයේ සිට සති 10 ක් සඳහා. එය Billboard Global Excl ද පාලනය කළේය. සති පහක් සඳහා එක්සත් ජනපද සමීක්ෂණය සහ රාමු දෙකක් සඳහා Billboard Global 200.

දැන්වීම් පුවරුවTwitter විසින් බලගන්වන ලද සහ Capital One විසින් අනුග්‍රහය දක්වන ලද උණුසුම් ජනප්‍රිය ගීත ප්‍රස්ථාර, පසුගිය පැය 24 තුළ හෝ පසුගිය දින හත තුළ නැරඹිය හැකි, Twitter හරහා තථ්‍ය කාලීනව ගෝලීය සංගීතයට අදාළ ප්‍රවණතා සහ සංවාද නිරීක්ෂණය කරන්න. ප්‍රස්ථාරයේ සතිපතා, ස්ථාන-20 අනුවාදයක්, සෑම සතියකම සිකුරාදා සිට බ්‍රහස්පතින්දා දක්වා ක්‍රියාකාරකම් ආවරණය කරමින්, පළ කිරීම් සමඟ දැන්වීම් පුවරුවගේ අනෙකුත් සතිපතා ප්‍රස්ථාර Billboard.com හි සෑම අඟහරුවාදා දිනකම. ප්‍රස්ථාර නව නිකුතු, සම්මාන සංදර්ශන, උත්සව අවස්ථාවන්, සංගීත නොස්ටැල්ජියා සහ තවත් දේ පිළිබඳ ඝෝෂාව උද්දීපනය කරයි. Hot Trending Songs සුවිශේෂී වන්නේ එය මිනිසුන් කතා කරන්නේ කුමන ගීත ගැනද යන්න මිස ඔවුන් සවන් දෙන්නේ කුමක් දැයි යන්න නොවේ.

සෙසු දකුණු කොරියානු පිරිමි සංගීත කණ්ඩායමක් වන ස්ට්‍රේ කිඩ්ස් මෙම සතියේ ප්‍රස්ථාරයේ ඉහළම මංගල දර්ශනය ලබා ගන්නා අතර, “මැනියැක්” අංක 3 හිදී දියත් කෙරේ. මෙම ගීතය කණ්ඩායමට මෙතෙක් ශ්‍රේණිගත කිරීම්වල සිව්වන ප්‍රවේශය ලබා දෙන අතර “නත්තල් ඒවෙල් හි අංක 4 උච්චතම අවස්ථාව අභිබවා යයි. ” එහි ඉහළම ප්‍රස්ථාරගත පහර ලෙස. මෙම ධාවන පථය සමූහයේ නව නිකුතුවේ ප්‍රමුඛ ගීතයයි අමුතුයිලබන සතියේ තිරගත වීමට නියමිතයි දැන්වීම් පුවරුව ප්‍රස්ථාර (අප්‍රේල් 2 දිනැති).

ජපානයේ BE:FIRST ද නවතම ජනප්‍රිය ජනප්‍රිය ගීත සංඛ්‍යාවේ ඉහළම 10 අතරට ඇතුළු වන අතර, අංක 8 හි “බායි-ගුඩ්-බායි” සමඟින් ඇතුළත් වේ. ධාවන පථය ප්‍රස්ථාරයේ “ගිෆ්ටඩ්” ට පසුව, සමූහයේ දෙවන ප්‍රවේශයයි. අංක 3 සහ දැනට අංක 9 ස්ථානයේ සිටී. කප්පාදුව කෙටි නාට්‍ය මාලාවේ තේමාවයි Sayounara no sono mae ni (කුමන දළ වශයෙන් පරිවර්තනය කරයි “ආයුබෝවන් කියන්නට පෙර”).

තවද, දකුණු කොරියාවේ (G)I-DLE එහි පළමු ස්ථානගත කිරීම Hot Trending Songs මත ලකුණු කරයි, “Tomboy” අංක 16 හිදී ආරම්භ වේ. මෙම ධාවන පථය සමූහයේ පළමු චිත්‍රාගාර ඇල්බමයේ ප්‍රමුඛ ගීතය වේ. මම කවදාවත් මැරෙන්නේ නැහැමාර්තු 14 නිකුත් කරන ලදී.

නිරන්තරයෙන් විකාශනය වන උණුසුම් නැඟී එන ගීත ශ්‍රේණිගත කිරීම් සඳහා Billboard.com වෙත පිවිසෙන්න, සහ නවතම සතිපතා ප්‍රස්ථාරය සඳහා සෑම අඟහරුවාදා දිනකම පරීක්ෂා කරන්න.

Next Post

මෙන්න 2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන වාදකයින් සහ විශේෂ අමුත්තන්

Tue Mar 22 , 2022
2022 iHeartRadio සංගීතය සම්මාන අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 22) සිදුවෙමින් පවතින අතර, විශාල උත්සවය සඳහා තරු LA හි දේවස්ථානයට බැසීමට පෙර, අපට රංගන ශිල්පීන්ගේ සහ අනෙකුත් විශේෂ අමුත්තන්ගේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව ලැබී ඇත. ඔලිවියා රුද්රිගෝ, සිල්ක් සොනික්, ලිල් නාස් එක්ස් වැනි කලින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද රංගන ශිල්පීන්ට අමතරව රාත්‍රිය පුරා විශේෂ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.