Clint Wiley සහ Julie Sturdivant CAA හි සංගීත අංශයට සම්බන්ධ වේ

CAA නියෝජිත සංගීත නියෝජිතයා එකතු කිරීමත් සමඟ එහි සංගීත සංචාරක කණ්ඩායම පුළුල් කරයි ක්ලින්ට් විලී සහ සංගීත සන්නාම හවුල්කාර විධායක ජූලි ස්ටර්ඩිවන්ට්. නව බඳවා ගැනීම් දෙකම CAA හි Nashville කාර්යාලයේ පදනම් වනු ඇත.

විලී ඉතා මෑතක දී ශිල්පී ඒජන්සියේ සිටි නමුත් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කළේ තුන්වන වෙරළ කලාකරුවන්ගේ නියෝජිතායතනයේ ය. ඔහුගේ වෘත්තීය කාලය තුළ ඔහු APA සහ Paradigm හි ද සේවය කර ඇත. ඔහුගේ රට සහ රොක් කලාකරුවන්ගේ සංචාර ලැයිස්තුවට ද මේවරික්ස්, රාවුල් මාලෝ, ස්ලීප් ඇට් ද වීල්, රේ බෙන්සන් සහ මැකින්ලි ජේම්ස් ඇතුළත් වේ.

Nashville Music හි CAA සම ප්‍රධානියා පැවසුවේ “සජීවී සංගීත ව්‍යාපාරයේ ගණන් කළ යුතු බලවේගයක් ලෙස ක්ලින්ට් තමාව ස්ථාපිත කර ඇත. ඩැරින් මර්ෆි නිකුතුවක. “ඔහුගේ නිපුණතා, අත්දැකීම් සහ රසය – විශේෂයෙන්ම රටේ සංගීත ලෝකයේ – අපගේ සුවිශේෂී Nashville කණ්ඩායමට සහ ගෝලීය වශයෙන් අපගේ සංගීත සංචාරක සගයන් සහ ගනුදෙනුකරුවන්ට තවදුරටත් ඉන්ධන සපයනු ඇත.”

ක්ලින්ට් වයිල්

ක්ලින්ට් වයිල්

Sturdivant ඩිජිටල් අලෙවිකරණ ඒජන්සියක් වන Marbaloo Marketing වෙතින් CAA හා සම්බන්ධ වන අතර එහිදී ඇය Dolly Parton, Luke Bryan, Blake Shelton සහ තවත් බොහෝ ජනප්‍රිය රට කලාකරුවන් සමඟ වැඩ කළාය. Sturdivant කැලිෆෝනියාවේ KOST 103.5 හිදී “Julie The Intern” ලෙස සිය වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කළ අතර පසුව Universal Music Group-Interscope Records සමඟ සම්බන්ධ වූ අතර, ගෝලීය අලෙවිකරණයේ සන්ධිස්ථානයක සහ Lady Gaga, All- ඇතුළු ඉහළ පෙළේ කලාකරුවන් සඳහා ඩිජිටල් මායිමේ සේවය කළේය. ඇමරිකානු ප්‍රතික්ෂේප කිරීම් සහ කළු ඇස්.

“ජූලී යනු නිර්මාණශීලී සහ ඉහළ දක්ෂතා ඇති ක්ෂේත්‍රයේ ප්‍රවීණයෙකි, රටේ සංගීත පුරාවෘත්තයන් මෙන්ම නැගී එන කලාකරුවන් සමඟ වැඩ කිරීමේ දැවැන්ත අත්දැකීම් ඇති,” CAA හි සංගීත සන්නාම හවුල්කාරිත්වයේ ප්‍රධානියා පැවසීය. ටොම් වෝර්සෙස්ටර් නිකුතුවක. “අපගේ කලාකරුවන් නව්‍ය සහ අර්ථාන්විත අවස්ථාවන් සමඟ සම්බන්ධ කිරීමට දිනපතා ක්‍රියා කරන අපගේ කැපී පෙනෙන සන්නාම හවුල්කාරිත්ව සමූහයට ඇයගේ අද්විතීය දක්ෂතා එක් කිරීමට අපි සතුටු වෙමු.”

CAA සමඟින් ඇයගේ නව භූමිකාව තුළ, ටිම් මැක්ග්‍රෝ, සැක් බ්‍රවුන් බෑන්ඩ්, කැරී අන්ඩර්වුඩ්, කාර්ලි පියර්ස්, කෙල්සී බැලරිනි සහ මාරන් මොරිස් ඇතුළු CAA හි Nashville කලාකරුවන්ගේ ලැයිස්තුව සඳහා සන්නාම හවුල්කාරිත්ව ප්‍රයත්නයන් මෙහෙයවීමට Sturdivant උපකාරී වනු ඇත. Sturdivant, Country Music Association, Academy of Country Music, සහ Forbes Communication Council හි සාමාජිකයෙකු වන අතර, The Theatre Bug නම් ලාභ නොලබන සංවිධානයේ අධ්‍යක්ෂ මණ්ඩලයේ සේවය කරයි.

Next Post

Cardi B Summer Walker සහ SZA සමඟ 'No Love' Remix මත සම්බන්ධ වේ: 'මම ගොඩක් උද්යෝගිමත් සහ නොසන්සුන්'

Tue Mar 22 , 2022
ගිම්හාන වෝකර් සමහර විට ඇගේ හිටපු අය කෙරෙහි ආදරයක් නොතිබිය හැකිය, නමුත් ඇය අනිවාර්යයෙන්ම ආදරය කරයි කාඩි බී. 25-හැවිරිදි R&B තරුව සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කළේ “ආදරය නැත,” ඇගේ 2021 තනිකඩය SZAමාර්තු 25 වෙනිදා එන දීර්ඝ රීමික්ස් එකකින් Queen Cardi වෙතින්ම Bodak Yellow Makeover එකක් ලබා ගනී. “යාල් එය අනුමාන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.