Dua Lipa, Metallica, Green Day සහ තවත් බොහෝ දේ Lollapalooza 2022 සිරස්තලයට

ලොල්ලපලූසා එහි 2022 උත්සවයේ සිරස්තලයට සංගීතයේ විශාලතම නම් කිහිපයක් තට්ටු කර ඇත. මෙම වසරේ බිල්පතේ ඉහළම ඇතුළත් වේ Dua Lipa, මෙටලිකා, ජේ. කෝල්, හරිත දිනය හා ඩෝජා කැට්.

චිකාගෝ හි දින හතරක උත්සවයේදී මැෂින් ගන් කෙලී, ලිල් බේබි, කයිගෝ, ජේන්ස් ඇඩික්ෂන්, ග්ලාස් ඇනිමල්ස්, බිලී ස්ට්‍රින්ග්ස්, බිග් සීන්, ද කිඩ් ලැරෝයි, ජැස්මින් සුලිවන්, ඩොන් ටොලිවර්, චාලි එක්ස්සීඑක්ස්, අයිඩ්ල්ස්, ටර්න්ස්ටයිල් යන අයගේ ප්‍රසංග ද දැකගත හැකිය. Kaskade, Rezz සහ වෙනත් අය.

ජුලි 28 සිට 31 දක්වා ග්‍රාන්ට් පාර්ක් හි පැවැත්වෙන උත්සවයේ දී සංගීත කණ්ඩායම් 170 කට වැඩි ප්‍රමාණයක් වේදිකාවට නැඟේ. සම්පූර්ණ දින හතරක සංගීතය සමඟින්, රසිකයින්ට King Princess, Remi Wolf, Fletcher, Zach Bryan, PinkPatheress, Muna, Goth Babe, Role Model, Wet Leg, Gracie Abrams, Pi’erre Bourne, Glaive, Maude Latour වැනි අයගේ කට්ටල ගත හැක. තවත් බොහෝ.

Gecs 100, John Summit, Beach Bunny, Horsegirl සහ Jackie Hayes ඇතුළුව චිකාගෝ කලාකරුවන් මෙම වසරේ Grant Park හි ද නියෝජනය කරනු ඇත.

මෙම වසරේ පවුලේ හිතකාමී ප්‍රසංග, ක්‍රියාකාරකම්, සංගීතය, නැටුම් වැඩමුළු සහ තවත් බොහෝ දේ ඇතුළත් වන අතර, උත්සවය තුළ අන්තර්ක්‍රියාකාරී සංගීත ක්‍රීඩා පිටියක් වන Kidzapalooza නැවත පැමිණීම ද දැකගත හැකිය. Bonus Tracks අදියර ද නැවත පැමිණ ඇත. එය ග්‍රාන්ට් උද්‍යානය තුළ ප්‍රජාව, නැටුම්, සිහිය සහ ඇතුළත් කිරීම් සෑම දිනකම වැඩසටහන් මෙහෙයවන ප්‍රදේශයකි.

මෙම වසරේ, Lollapalooza උත්සව සමය පුරාවට රසිකයින් සඳහා NFT විකල්පයන් සහ අත්දැකීම් රාශියක් එළිදක්වනු ඇත. රසිකයින්ට මිලදී ගත හැකි NFT වලට අමතරව, Lolla විසින් NFT ප්‍රජාවන් සමඟ සහයෝගයෙන් කටයුතු කරන අතර, උත්සව භූමියේ විවිධ මට්ටම්වල IRL ප්‍රතිලාභ ඇතුළුව, කලාත්මක වටිනාකමක් සඳහා සකස් කරන ලද, එකතු කරන ලද සහ වෙළඳාම් කරන NFT නිර්මාණය කරනු ඇත.

උත්සවයේ පාරිසරික බලපෑම අවම කිරීම සඳහා Lollapalooza විසින් සිය කාර්යභාරය ඉටු කරනු ඇති අතර, එක් වරක් පමණක් භාවිත කළ හැකි ප්ලාස්ටික් අපද්‍රව්‍ය පිළිබඳ ගැටලුව විසඳීම සඳහා TURN සමඟ එක්ව එය සිදු කරයි. සහභාගිවන්නන්ට ඔවුන්ගේ කුසලාන ආපසු ලබා දීමෙන් තිරසාරත්වයට සහාය විය හැකි අතර, ඒ වෙනුවට, VIP ප්‍රවේශපත්‍ර වැඩිදියුණු කිරීම්, උත්සව මුදල් සහ තවත් බොහෝ දේ වැනි ත්‍යාග දිනා ගැනීමට ඔවුන්ට අවස්ථාව ලැබේ.

දින හතරක සාමාන්‍ය ප්‍රවේශය, GA+, VIP සහ ප්ලැටිනම් ප්‍රවේශපත්‍ර, ගමනාන්තයේ අත්දැකීම් සහිත හෝටල් පැකේජ සමඟින්, අද දහවල් CT වෙතින් ලබා ගත හැක. ප්‍රවේශපත්‍ර මිලදී ගැනීමට සහ සම්පූර්ණ පහසුකම් ලැයිස්තුව සඳහා, හිස සඳහා Lollapalooza වෙබ් අඩවිය. තනි දින ප්‍රවේශපත්‍ර පසුව දිනකදී ලබා ගත හැක. වයස අවුරුදු 10 සහ ඊට අඩු ළමයින් ප්‍රවේශපත්‍ර සහිත වැඩිහිටියෙකු සමඟ නොමිලේ ඇතුළු වන්න.

පහත සම්පූර්ණ පෙළගැස්ම පරීක්ෂා කරන්න.

Next Post

Clint Wiley සහ Julie Sturdivant CAA හි සංගීත අංශයට සම්බන්ධ වේ

Tue Mar 22 , 2022
CAA නියෝජිත සංගීත නියෝජිතයා එකතු කිරීමත් සමඟ එහි සංගීත සංචාරක කණ්ඩායම පුළුල් කරයි ක්ලින්ට් විලී සහ සංගීත සන්නාම හවුල්කාර විධායක ජූලි ස්ටර්ඩිවන්ට්. නව බඳවා ගැනීම් දෙකම CAA හි Nashville කාර්යාලයේ පදනම් වනු ඇත. විලී ඉතා මෑතක දී ශිල්පී ඒජන්සියේ සිටි නමුත් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කළේ තුන්වන වෙරළ කලාකරුවන්ගේ නියෝජිතායතනයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.