Ed Sheeran ජිම් එකකදී J Balvin මුණගැසුණා, ස්පාඤ්ඤ භාෂාව ඉගෙන ගත්තා, දැන් ඔවුන් අලුත් ගීත දෙකක් දෙනවා

එඩ් ෂීරන් පසුගිය සතියේ ඔහු අපට ප්‍රධාන සංගීත සංදර්ශනයක් ඉදිරිපත් කිරීමට සැලසුම් කරන බවට පොරොන්දු විය.curveball.” ඒ වන විට ඔහු කතා කරන්නේ කුමක් දැයි අපට අදහසක් නොතිබුණි, නමුත් සඳුදා (මාර්තු 21) ගායකයා අවසානයේ ඔහු කරන දේ හෙළි කළ අතර ඒ සියල්ල දහඩිය මුසු හුරුබුහුටි සමඟ සම්බන්ධ විය.

ඉතින් මම වැඩ කරමින් සිටි දෙයක් ඔබ සමඟ බෙදා ගැනීමට මට අවශ්‍යයි. මට හමුවුණා @JBALVIN පසුගිය වසරේ නිව් යෝර්ක් හි ව්‍යායාම් ශාලාවක, ”ෂෙරාන් ට්වීට් කළේ තත්පර 15 ක ඉක්මන් පෙරදසුන වීඩියෝවක් සමඟින් අපට එඩ් සහ ජේ බැල්වින් ධ්වනි ගිටාර් වාදනය කිරීම සහ සංගීත වීඩියෝ රූගත කිරීමක් මෙන් පෙනෙන දේ මත කැමරාවක් තුළ ගායනා කිරීම. “ඒ උදේ පාන්දර මමයි ඔහුයි විතරයි. ඔහු දුරකථනයෙන් කතා කරන විට මම ඔහුගේ කටහඬ හඳුනා ගත්තෙමි, එබැවින් මම ඉහළට ගොස් ආයුබෝවන් කීවෙමි.

ඔවුන් එය කතාබස් කර කෙතරම් ඉක්මනින් බැඳී ඇතිද යත් ඔවුන් දිවා ආහාරය, පසුව දහවල් තේ පානය කිරීම අවසන් කළ බවත් වැඩි කල් යන්නට මත්තෙන් ඔවුන් “නොනවත්වා කතාබස් කළ සහකරුවන්” පමණක් බවත් එඩ් පැවසීය.

පසු විපරම් ට්වීට් වලදී, ෂෙරාන් සමහර සංදර්ශන සඳහා නත්තලට නිව් යෝර්ක් හි සිටි බව පැහැදිලි කළ අතර, යුවළ දිනකට චිත්‍රාගාරයට යාමට තීරණය කළ අතර, එය “තවත් බොහෝ දේ, ඔබ ඉක්මනින් සොයා ගනු ඇත… ඔහු මාව ඔහුගේ ලෝකයට ගෙන ඒමට අවශ්‍ය වූ අතර මට ඔහුව මගේ ලෝකයට ගෙන ඒමට අවශ්‍ය විය. මේ සඳහා ස්පාඤ්ඤ ඉගෙනීම නිසි අභියෝගයක් වූ අතර මම එය ඉතා විනෝදයෙන් කළෙමි.

ඔවුන් ලියූ පළමු ගීත දෙක “Sigue” සහ “Forever My Love” ලෙස නම් කර ඇති අතර, “ඉක්මනින්” ඒවා එළිදක්වන බවටත්, “මම ඔවුන්ට සම්පූර්ණයෙන්ම ආදරය කරන බවටත් Sheeran පොරොන්දු විය. පසුගිය සතියේ නවසීලන්තය සමඟ පැවති සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ව්‍යාපෘතිය NZ ඔහුගේ 2023 ඕස්ට්‍රේලියාවේ සහ නවසීලන්ත “ගණිත” සංචාරය ප්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා Sheeran පොරොන්දු වූයේ ඔහුගේ ඉදිරි අභිරහස් නිකුතුව ඔහුගේ ගණිතමය තේමා ඇල්බම මාලාවේ ඊළඟ ප්‍රවේශය නොවන බවයි.

පැහැදිලි ඊළඟ මාතෘකාව තේරීම ඔහුව තල්ලු කරයිදැයි විමසූ විට අඩුයි (), එඩ් පැවසුවේ එය ගණනය නොකළ බවයි. “එය මම තැබූ ඊළඟ වාර්තාව නොවනු ඇත,” ඔහු පැවසීය. “මට තව ටිකක් වක්‍ර බෝලයක් තියෙනවා. අපි දින 10 කින් එහි පළමු දෙය පහත වැටී ඇත. මොකක් හරි එලියට එන්න වෙයි. එය නවසීලන්තයේ දැවැන්ත පහරක් වනු ඇතැයි මම නොසිතමි, මම අවංක විය යුතුය. එය තවත් තැනක විශාල පහරක් වනු ඇත. ඒක අහනකොට තේරෙයි.”

පුවත්පත් වේලාවේදී ෂීරාන් “සිගු” සහ “සදහටම මගේ ආදරය” සඳහා නිකුත් කරන දිනයක් ප්‍රකාශයට පත් කර නොතිබුණි.

පහත පෙරදසුන බලන්න.

Next Post

ඉන්ධන මිලට ඉදිරියේදී වෙන්න යන දේ

Tue Mar 22 , 2022
“තෙල් මිල විශාල වශයෙන් අඩු වුවහොත් අපි එය අඩු කරන්නෙමු” ඉදිරියේදී ඉන්ධන මිල විශාල වශයෙන් අඩු කිරීමට හැකියාවක් ලැබිය හැකි බව බලශක්ති අමාත්‍යාංශය ගාමිණී ලොකුගේ පවසයි. අමාත්‍යවරයා මේ බව අද (22) පාර්ලිමේන්තුවේදී ප්‍රශ්නවලට පිළිතුරු දෙමිනි. ලෝක වෙළඳපොලේ ඉන්ධන මිල අඩුවෙමින් පවතින නිසා ජනතාවට එහි වාසිය ලබා දිය හැකි බව අමාත්‍යවරයා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.