Greta Van Fleet අසනීප නිසා ඉතිරි සංචාර දින කල් දමයි

Grammy-නම් කරන ලද රොක් සංගීත කණ්ඩායම ග්‍රේටා වෑන් ෆ්ලීට් ගිටාර් වාදනයෙන් පසු ඔවුන්ගේ Dreams in Gold සංචාරයේ ඉතිරි දිනයන් කල් දමා ඇත ජේක් කිස්කා නියුමෝනියාවෙන් රෝහල් ගත කර ඇත.

සමස්තයක් වශයෙන්, විස්කොන්සින් හි මැඩිසන් හි කෝල් මධ්‍යස්ථානයේ අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ සංදර්ශනයක් ඇතුළුව, දින අටක් නිවේදනයට බලපායි. නව දිනයන් ප්‍රකාශයට පත් කිරීමත් සමඟ ප්‍රසංග නැවත සැලසුම් කිරීමට බලාපොරොත්තු වේ.

“අපගේ සහෝදරයා වන ජේක්ගේ සෞඛ්‍යය සහ ආරක්ෂාව සඳහා මාර්තු 22 සිට අප්‍රේල් 2 දක්වා සංදර්ශන නැවත කාලසටහන්ගත කළ යුතු බව ප්‍රකාශ කිරීමට අපි අධෛර්යමත් වෙමු,” සංගීත කණ්ඩායම නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මෙම ප්‍රවෘත්තිය කෙතරම් කලබලකාරීද යන්න අපි හඳුනාගෙන ඔබේ බලාපොරොත්තු සුන්වීම බෙදා ගන්නෙමු. ජේක් දින හතරක් රෝහල් ගත කිරීමෙන් පසු මුදා හැර ඇති අතර, ඔහු තවමත් නියුමෝනියාව සහ එහි රෝග ලක්ෂණ සමඟ පොරබදමින් සිටී. සුව කිරීමේ ක්රියාවලිය අපේක්ෂිත ප්රමාණයට වඩා දිගු හා මන්දගාමී වේ. ජේක්ට ඉදිරියට යාමට අවශ්‍ය විය, කෙසේ වෙතත් වෛද්‍යවරුන් උපදෙස් දී ඇත්තේ එසේ කිරීමෙන් තවදුරටත් සංකූලතා සහ දිගු සුවයක් ඇති විය හැකි බවයි.

මාර්තු 10 වන දින මිචිගන්හි Kalamazoo හි Wings Event Center හි ඔවුන්ගේ සංචාරය ආරම්භ කිරීමෙන් පසුව, ග්‍රේටා වෑන් ෆ්ලීට් සංගීත කණ්ඩායමේ සාමාජිකයින් කිහිප දෙනෙකු අසනීප වූ පසු දින තුනක් පමණක් වාදනය කිරීමට හැකි වී තිබේ. පසුගිය සතියේ, කණ්ඩායමේ ප්‍රකාශකයෙකු පැවසුවේ COVID-19 “වෛද්‍ය උපදේශනයෙන් පසුව” බැහැර කළ බවයි.

සංගීත කණ්ඩායම පැවසුවේ “හැකි ඉක්මනින් නව දිනයන් ප්‍රකාශයට පත් කිරීමට සැලසුම් කර ඇති බවයි. අපි මේ සංදර්ශන කරන්න අධිෂ්ඨාන කරගෙන ඉන්නවා.”

කෙසේ වෙතත්, මැඩිසන් සංදර්ශනය නැවත කාලසටහන්ගත නොකරනු ඇති බව සංගීත කණ්ඩායම පැවසුවේ, “මෙම වසර අගදී සැලසුම් කරන ලද ස්ථාන අලුත්වැඩියා කිරීම් හේතුවෙන්. කෙසේ වෙතත්, අපි ඔබට සහ ඔබේ නගරයට ආදරය කරන අතර, එය ඔබට ගැලපෙන ආකාරයක් සොයා ගන්නෙමු. ආපසු ගෙවීම් මිලදී ගන්නා ස්ථානයේ දී ලබා ගත හැකිය. අප සමඟ සිටීමට බොහෝ දුර ගමන් කිරීමට සැලසුම් කළ රසිකයින්ට, මිතුරන්ට සහ පවුලේ අයට – ඔබේ නොසැලෙන සහයෝගය නොදැනී ගොස් නැත. ඔබගේ කැපවීම, අවබෝධය, කරුණාව සහ අනුකම්පාව අපි අගය කරමු,” කණ්ඩායම අත්සන් කිරීමට පෙර ප්‍රකාශයක් ලිවීය, “ජේක්ට සුව වීම වැදගත් වන අතර එමඟින් රන් 2022 හි ඉතිරි සිහින වසර පුරා සැලසුම් කළ පරිදි ඉදිරියට ගෙන යා හැකිය. දකුණු ඇමරිකාවෙන් ආරම්භ වේ.

ග්‍රේටා වැන් ෆ්ලීට් මැයි මාසයේදී දකුණු ඇමරිකාවට යයි, රියෝ ද ජැනයිරෝ වෙතින් ආරම්භ වී, මැයි 3 වනදා අගෝස්තු මාසයේදී ස්ටේට්සයිඩ් ආපසු පැමිණීමට පෙර. ග්‍රේටා වැන් ෆ්ලීට්ගේ 2021 දෙවන වසර ඇල්බමය, උද්යාන දොරටුවේ සටන, මත අංක 1 හි ආරම්භ විය දැන්වීම් පුවරුවගේ රොක් ඇල්බම් ප්‍රස්ථාරය සහ Hard Rock Albums සහ Vinyl Albums ප්‍රස්ථාරවල අංක 1 ස්ථානයට පැමිණ ඇති අතර සියලු ප්‍රභේදවල අංක 10 ස්ථානයට පත් විය. දැන්වීම් පුවරුව 200.

Next Post

නාවික සහ ධීවර ප්‍රජාවට මුහුදේ නොයන ලෙස දැනුම් දෙනවා

Tue Mar 22 , 2022
මධ්‍යම, ඌව සහ නැගෙනහිර පළාත්වල ස්ථාන ස්වල්පයක සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.