Harry Styles රසිකයින් අද්භූත ‘You Are Home’ වෙබ් අඩවිය සඳහා ඔවුන්ගේ හොඳම න්‍යායන් එකට එකතු කරති

හැරීස් මෙම සතියේ ඔවුන්ගේ රහස් පරීක්ෂක තොප්පි දමා, විකේතනය කිරීමට උපරිම උත්සාහයක් දරයි ගුප්ත වෙබ් අඩවිය සහ යම් දෙයකට සම්බන්ධ විය හැකි “ඔබ නිවස” යන මාතෘකාව යටතේ අනුරූප සමාජ මාධ්‍ය හැසිරවීම් හැරී ස්ටයිල්ස් ඔහුගේ අත් දක්වා ඇත.

එම අඩවිය සරලවම දොරක රූපයක් වෙත යොමු කරයි, නමුත් ඔබ ඔබේ මූසිකය එය මත තබා ඇති විට, රූපයක් හෙළි කිරීමට දොර මදක් විවෘත වේ, එය දිනපතා වෙනස් වන බව පෙනේ. දොර පිටුපස ඇති විවිධ රූප වෙනත් පොතකට හෝ තේමාවකට සහසම්බන්ධ වන බව රසිකයන් තේරුම් ගෙන ඇත.

මාර්තු 19 වන දින බෙදාගත් පළමු දොර රැල්ෆ් වෝල්ඩෝ එමර්සන්ගේ කවරය පෙන්වීය ස්වභාවය සහ තෝරාගත් රචනා. මාර්තු 20 වන දින හරුකි මුරකාමිගේ කවරයේ ඇති තහඩු වලට දොර විවර විය ද වින්ඩ්-අප් බර්ඩ් ක්‍රොනිකල්. තුන්වන දින පෘථිවියේ ඡායාරූපයක් පෙන්වීය – අපගේ “නිවස”, එය තේරෙනවාද? ඉතා මෑතකදී, අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) දොර පිටුපස දිලීර කැවාලිනිගේ බිම්මල් ප්‍රහේලිකාව පෙන්වීය.

මාර්තු 22 වෙනිදා, Styles ද You Are Home අනුගමනය කළේය ට්විටර් හා Instagram පිටු – සෑම දිනකම දොරේ ගුප්ත පණිවිඩ සහ පින්තූර බෙදාගෙන ඇත – ඒවා ඔහු ගබඩා කර ඇති දෙයකට සම්බන්ධ බව තහවුරු කරයි.

ගායකයා ඔහුගේ 2019 දෙවන වසරේ LP සිට ඇල්බමයක් නිකුත් කර නොමැති බැවින්, “You Are Home” යනු නව ගීතයක හෝ ඇල්බමයක මාතෘකාවද යන්න තවමත් තහවුරු කර නොමැත. ෆයින් ලයින්.

“කොමඩු සීනි” තරුව අප්‍රේල් මාසයේදී Coachella Valley Music and Arts Festival හි ප්‍රධාන සිරස්තලයට ද සූදානම් වන අතර, නව සංගීතය පිළිබඳ කටකතා තව තවත් අවුල් කරයි.

“You Are Home” හා සම්බන්ධ හොඳම රසික න්‍යායන් කිහිපයක් සඳහා පහත බලන්න.

Next Post

වින්ස් ගිල් ගිම්හාන චාරිකා දින නියම කරයි

Tue Mar 22 , 2022
වින්ස් ගිල් මෙම ග්‍රීෂ්ම ඍතුව සඳහා දින 18ක ඒක පුද්ගල චාරිකාවක් ඔහු විසින් නිකුත් කරන ලද එම වසරේම, 2019 වසරෙන් පසු ඔහුගේ පළමු ඒකල සංචාරය සනිටුහන් කර ඇත. ඕකි ඇල්බමය. ගිල් 2017 සිට ඊගල්ස් හි කොටසක් ලෙස සංචාරයේ යෙදී ඇත, නමුත් ජුනි මස අවසානයේදී කණ්ඩායමේ වසන්ත කාලය අවසන් වන විට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.