Kid Cudi ඔහුගේම Netflix චිත්‍රපටය වන ‘Teddy’ හි අධ්‍යක්ෂණය කිරීමට සහ රංගනයට

Kid Cudi විශාල ලෙස රිදී තිරයට නැවත පැමිණෙමින් සිටිනවා.

තරුව අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) Instagram වෙත ගෙන ගියේ ඔහු තම පළමු චිත්‍රපටය වන Netflix ව්‍යාපෘතියක් අධ්‍යක්ෂණය කරන බව හෙළි කිරීමට ය. ටෙඩීඔහු විසින් රචනා කරන ලද සහ රඟපානු ඇත.

“මේක මම 2013දී ලියන්න පටන් ගත්ත කතාවක් මට නිතරම මගේම චිත්‍රපටියක් ලියන්න ඕන නිසා මම f–0 කියලා ඒක කරන්න පටන් ගත්තා. (පණිවුඩය!),” ඔහු හෘදයාංගම ශීර්ෂ පාඨයකින් ලිවීය. “වසර ගණනාවක් රූපවාහිනී වැඩසටහනක සිට අවසානයේ චිත්‍රපටයක් දක්වා මාර්ගය දිගු විය. ඒ නිසා එයින් අදහස් කරන්නේ බොහෝ දුරට එය ලබන වසරේ තිරයට ගෙන ඒමට හැකි වීමයි, තවද ඔබ සියලු දෙනාම ටෙඩී, ඔහුගේ මිතුරන්, ඔහුගේ පවුලේ අය මුණගැසී ඔහුගේ ලෝකයේ මඳක් ඇවිද යන තෙක් මට බලා සිටිය නොහැක.

“මට චිත්‍රපටිය ගැන එක වාක්‍යයකින් සාරාංශ කළ හැකි නම්, id මෙහෙම කියන්න: ඒක හරියට මම ‘Pursuit of Happiness’ ගීතය අරගෙන ඒ ගැන චිත්‍රපටයක් ලිව්වා වගේ,” ඔහු තවදුරටත් පැවසීය. “මගේ පෞද්ගලික අරගල සහ අත්දැකීම් රාශියක් මම එයට එකතු කළ නිසා මෙම චිත්‍රපටය මගේ හදවතට ඉතා සමීපයි. මම දන්නවා, එය ගැඹුරින්, මගේ සංගීතයට ඇති ආකාරයටම මෙම චිත්‍රපටය මිනිසුන්ට උපකාරී වනු ඇත. මම මගේ මෙහෙයුම දිගටම කරගෙන යනවා. දැන් මේක ප්‍රහසනයක්, නමුත් මම එහි සැබෑ s- කිහිපයක් ඉසින්නේ නැත්නම් ඒ මම නොවනු ඇත. එහි වෙහෙස, විනෝදය, දුක, ජීවිතය.”

සඳහා තරු පිරුණු නිෂ්පාදන කණ්ඩායම අතර ටෙඩී Bron Studios සහ Cudi’s Mad Solar, මෙන්ම ඒවා වැටෙනවාට වඩා අමාරුයිගේ ජේ-ඉසෙඩ්, ජෙම්ස් සැමුවෙල්සහ ජේම්ස් ලැසිටර්.

කුඩිගේ නිවේදනය පහතින් බලන්න.

Next Post

සත 50කට රෙමී මාටින්ගේ කොපිකැට් කොග්නැක් නඩුව මග හැරිය නොහැක

Tue Mar 22 , 2022
ශත 50 මැන්හැටන් ෆෙඩරල් විනිසුරුවරයෙකු විසින් නඩුව ප්‍රතික්ෂේප කිරීම ප්‍රතික්ෂේප කිරීමෙන් පසු ඔහුගේ බ්‍රැන්සන් සන්නාමය වන කොග්නැක් රෙමී මාටින්ගේ බෝතලයේ සැලසුම පිටපත් කළ බව කියන ෆෙඩරල් නඩුවක නඩු විභාගයක් දෙසට ගමන් කරයි. E. Remy Martin & Co. අගෝස්තු මාසයේ නඩු දැම්මා, Rémy ගේ XO බෝතලය අනුකරණය කරමින් රැප් ගායකයාගේ මත්පැන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.