Kyiv Bomb Shelter හි ‘Let It Go’ ගායනා කළ දැරිය ‘Together For Ukraine’ ප්‍රතිලාභ ප්‍රදර්ශනයේදී ජාතික ගීය ගායනා කරයි

රුසියාවට එරෙහි අවිනිශ්චිත යුද්ධය මධ්‍යයේ කියෙව්හි බෝම්බ නවාතැනක සිට “එයට ඉඩ දෙන්න” යන ගායනය මගින් ලොව පුරා හදවත් උණුසුම් කළ 7 හැවිරිදි දැරිය යුක්රේනය ඉරිදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 20) විධාන කාර්ය සාධනයක් ලබා දුන්නේය. අනුව සුබ උදෑසනක් ඇමරිකාවඇමේලියා ඇනිසොවිච් යුක්රේන ජාතික ගීය ගායනා කිරීමට වේදිකාවට පිවිසියේ ප්‍රසංගයක් අතරතුරදී පුණ්‍ය කටයුතු සඳහා ඩොලර් 380,000කට වැඩි මුදලක් රැස් කරමිනි.

ඇනිසොවිච් සාම්ප්‍රදායික යුක්‍රේන ඇඳුමකින් සැරසී ඇගේ හිසකෙස් පිග්ටේල් වලින් සැරසී සිටියාය.Shche ne vmerla Ukrainy” පෝලන්තයේ Lodz හි Atlas Arena හි පැවති “Together For Ukraine” ප්‍රසංගය අතරතුර. ඇසෝසියේටඩ් ප්‍රෙස් පුවත්පතට අනුව, ඇමේලියා දැන් පෝලන්තයේ සරණාගතියක් වන අතර, ඇය ඇගේ ආච්චි සහ සහෝදරයා සමඟ ජීවත් වන අතර, ඇගේ දෙමාපියන් යුක්‍රේනියානු අගනුවර වන කියෙව්හි රැඳී සිටියි.

පෝලන්ත පුවත් රටවල් 50කට වැඩි ප්‍රමාණයක විකාශය වූ ප්‍රසංගයෙන් ලැබෙන සියලුම මුදල් පරිත්‍යාග කරන බව වාර්තා විය. පෝලන්ත මානුෂීය ක්‍රියාව. විකාශනය වූ ජනප්‍රිය සංගීතඥයන් අතර: Natalia Przybysz, Natalia Kukulska, Vito Bambino, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Igo, Krzysztof Zalewski, Kayah, Daria Zawiałow, Tomasz Ziętekia Muciejssia.

සති දෙකකට පෙර, යුක්රේනයට රුසියානු ජනාධිපති ව්ලැඩිමීර් පුටින්ගේ ප්‍රහාරයේ ආරම්භයට ආසන්නව, ඇනිසොවිච් රුසියානු ආඥාදායකයාගේ ප්‍රහාරයේ දෛනික භීෂණය මධ්‍යයේ කුඩා හිරු එළියක් ලබා දුන්නේ ඇය ගායනා කරන වීඩියෝවක් සමඟිනි. ශීත කළ ගීය මිලියන ගණනක් බෙදාගෙන ඇත. ක්ලිප් එකේ, ඇය යුක්‍රේනියානු භාෂාවෙන් චිත්තවේගීය බයිලාවේ චංචල නිරූපණයක් ගායනා කරයි කොන්ක්‍රීට් නවාතැනක ඇගේ රටවැසියන් සහ කාන්තාවන් වට කර ඇති අතර ඔවුන් නිශ්ශබ්දව වාඩි වී සිටින විට, ඇගේ රංගනය දෙස අවධානයෙන් යුතුව, අත්පුඩි ගසමින් සහ හෘදයාංගම, “බ්‍රාවෝ, බ්‍රාවෝ! ” අවසානයේ දී.

අයිඩිනා මෙන්සෙල්එල්සා ලෙස රඟපෑවේය ශීත කළ සහ ඔස්කාර් සම්මානලාභී “Let It Go” පටිගත කරන ලදී වීඩියෝව බෙදා ගත්තා සහ ඇමීලියාට ප්‍රශංසා සහ සහයෝගය ලබා දෙමින් ට්වීට් කරමින්, “අපි ඔබව දකිමු. අපි ඇත්තටම ඔබව දකිමු,” නිල් සහ කහ හදවත් ඉමොජි සමඟ යුක්රේන ධජයේ වර්ණවලට හිස නමා. සාරා බැරෙයිල්ස්සමඟ සහයෝගයෙන් කටයුතු කළ ශීත කළ ලේඛකයන් වන Robert Lopez සහ Kristen Anderson-Lopez එල්සා වෙනුවෙන් ලියන ලද “Let It Go” ප්‍රති-ප්‍රේම ගීතයේ “මා සමඟ සිසිල්” කියලත් බර උනා.

“අනේ මගේ හදවත,” Bareilles ලිවීය.

සහ ඔලාෆ්ට හඬ නැඟූ ජෝෂ් ගාඩ් ශීත කළමුල් කාර්ය සාධනය ගැන ද ට්වීට් කර ඇත, ලේඛන, “මගේ සිත පිරී ඇත. මේ දුප්පත් ළමයි. මේ දුප්පත් මිනිස්සු. මට මේ මොහොතේ අනතුරේ සිටින මෙය සහ අනෙක් සෑම දරුවෙකුම වැළඳගෙන ආරක්ෂා කිරීමට අවශ්‍ය වන අතර මට අසරණ බවක් දැනේ. ”

Next Post

සිරිධම්මරතන මහා විහාරයේ නවම් මහා පෙරහර

Tue Mar 22 , 2022
දැනටමත් රාජපූජිත සිටිනාමළුව අලුත්වැවමු සිරිධම්මරතන මහාස්ථානයේ වාර්ෂිකව සංවිධානය කරනු ලබන නව මහා පෙරහර පූජෝත්සවය තෝරාගනු ලැබේ. මෙම මස 19 වනදායින් ආරම්භ වූ පෙරහර වැඩසටහන සෞභාග්‍යමත් පිළිවෙත අනුගමනය කරමින් දින 09 ක් පමණ වටයේ විහාරාධිපති පූජ්‍ය සිංහපුර පුරාණ ‍යතිරතන හිමි පවසා ඇත. මෙහි අවසන් මහා රන්දෝලි පෙරහර මාර්තු 26 වනදා පැවැත්වීමට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.