Live Nation සහ Verizon Strike 5G හවුල්කාරිත්වය

Live Nation සහ Verizon සඳුදා ප්‍රමුඛ පෙළේ ප්‍රසංග ප්‍රවර්ධකයාට ප්‍රවේශපත්‍ර විකිණීමට සහ එක්සත් ජනපදයේ මිලියන 100 කට අධික ජංගම සහ බ්‍රෝඩ්බෑන්ඩ් පාරිභෝගිකයින් වෙත ළඟා වීමට උපකාර වන බහු පාර්ශ්වික හවුල්කාරිත්වයක් නිවේදනය කළේය.

වඩාත්ම කැපී පෙනෙන ලෙස, Verizon විසින් තෝරාගත් සජීවී නේෂන් ස්ථාන සකසයි – නිව් යෝර්ක් නගරයේ Verizon 5G සහ ලොස් ඇන්ජලීස් හි Wiltern විසින් බල ගැන්වූ නැවත නම් කරන ලද Irving Plaza ඇතුළුව – 5G Ultra Wide බ්‍රෝඩ්බෑන්ඩ් ප්‍රවේශය සමඟින් බාගත කිරීමේ වේගය 10 දක්වා වැඩි දියුණු කරන මහා පරිමාණ සිදුවීම් සඳහා අදහස් කෙරේ. 4G තාක්ෂණයට වඩා වාර ගණනක්.

“තාක්ෂණය සහ අපගේ දැවැන්ත පාරිභෝගික පදනම මත පුරෝකථනය කරන ලද, මෙම හවුල්කාරිත්වය සංගීතයේ පරිසර පද්ධතිය ඉහළ නංවනු ඇත – රසිකයන් සම්බන්ධ වන ආකාරය, කලාකරුවන් නිෂ්පාදනය කරන ආකාරය සහ ක්‍රියා කරන ආකාරය සහ ස්ථාන වැඩිදියුණු කළ පුද්ගල අත්දැකීම් ලබා දෙන ආකාරය සහ ඒවා ඩිජිටල් ලෙස පරිමාණය කරන්නේ කෙසේද,” Verizon සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී හාන්ස් වෙස්ට්බර්ග් a හි පැවසීය ප්රකාශය.

මීට අමතරව, Verizon විසින් එහි ත්‍යාග වේදිකාව වන Verizon Up තුළ වාසය කරන Live Nation චාරිකා සඳහා පෙර-ඇණවුම් ප්‍රවේශපත්‍ර සඳහා විශේෂ ප්‍රවේශයක් සහිත සේවාවක් වන First Access දියත් කර ඇත. පළමු පළමු ප්‍රවේශ ඉසව්ව, The Weeknd’s After Hours Til Dawn Stadium Tour මාර්තු මස මුලදී අලෙවි විය. අතිරේක පළමු ප්‍රවේශ චාරිකාවලට Dierks Bentley, Imagine Dragons සහ Rosalia ඇතුළත් වේ.

පසුව 2022 දී Verizon විසින් +play නමින් ප්‍රවාහ වේදිකාවක් දියත් කරනු ඇති අතර එමඟින් සජීවී ප්‍රවාහ වේදිකාව වන Live Nation Veeps හි තෝරාගත් කලාකරුවන්ගේ සජීවී විකාශන ප්‍රසංග සඳහා එහි පාරිභෝගිකයින්ට සුවිශේෂී ප්‍රවේශය ලබා දෙනු ඇත. 2021 ජනවාරි මාසයේදී අත්පත් කර ගන්නා ලදී. + සෙල්ලම් කරන්න, මාර්තු 3 වෙනිදා නිවේදනය කළාNetflix, Disney+, Discovery+, Peloton සහ අනෙකුත් ප්‍රවාහ සේවා සඳහා දායකත්වයන් කළමනාකරණය කිරීමට Verizon පාරිභෝගිකයින්ට තනි ස්ථානයක් ලබා දෙන විනෝදාස්වාද මධ්‍යස්ථානයකි.

5G සඳහා ස්ථාන රැහැන්ගත කිරීමෙන් සහ ප්‍රවාහ තාක්ෂණයන් ඇතුළත් කිරීමෙන්, Live Nation රසිකයින්, කලාකරුවන්, ප්‍රවර්ධකයන් සහ ස්ථාන සඳහා ප්‍රසංග අත්දැකීම වෙනස් කිරීමට පටන් ගත හැකිය. සඳුදා උදෑසන CNBC හි සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී, Rapino පැවසුවේ “අපට දැන් වෙබ් අඩවියේ එම පාරිභෝගිකයා සමඟ විශේෂ වෙළඳ භාණ්ඩ දක්වා වැඩිදියුණු කිරීමේ සිට විශේෂ ප්‍රවේශය දක්වා සම්බන්ධ විය හැකි ක්‍රම සොයා ගැනීමට පටන් ගත හැකිය,” ඔහු තවදුරටත් පැවසීය. වේගවත් 5G වේගයක් අවශ්‍ය වන විකල්ප කැමරා කෝණ සහිත සජීවී ප්‍රවාහය වැනි අගය එකතු කිරීමේ නිෂ්පාදන පිරිනැමීම සඳහා එහි වීප්ස් තාක්ෂණය ඒකාබද්ධ කිරීමේ හැකියාව එය විවෘත කරයි. Verizon 5G මගින් බල ගැන්වෙන Irving Plaza “Verizon Up සාමාජිකයින්ට විශේෂ ප්‍රවේශයක් ලබා දෙන අතර රසිකයින්ට අන්තර්ක්‍රියාකාරී අත්දැකීමක් ලබා දෙනු ඇතැයි” Verizon හි මාධ්‍ය නිවේදනය විහිළුවට ලක් කළේය.

Verizon පාරිභෝගිකයින්ට ටිකට්පත් විකිණීමේ හැකියාව Live Nation සඳහා අලෙවිකරණ ප්‍රසාදයකි. එහි ප්‍රසංග ව්‍යාපාරයෙන් එහි ආදායමෙන් වැඩි කොටසක් ලබා ගත්තද, Live Nation හි ප්‍රවේශපත්‍ර සමාගම වන Ticketmaster, එහි ප්‍රධාන පෙළේ තනි-විශාලතම දායකයා වේ. 2021 දී, Ticketmaster විසින් $ මිලියන 330 ක සමාගමක් පුරා AOI සහ ප්‍රසංග අංශය සඳහා ඩොලර් මිලියන 221 ක පාඩුවක් සමඟ සසඳන විට ඩොලර් මිලියන 421 ක මෙහෙයුම් ආදායම සකස් කර ඇත.

Next Post

කෝචෙල්ලා පෙළගැස්මෙන් කන්යේ වෙස්ට් ඉවත් කිරීමේ පෙත්සමට අත්සන් 26,000 ක් ලැබේ

Tue Mar 22 , 2022
ඔව්, විධිමත් ලෙස හැඳින්වේ Kanye West, ලබන මාසයේ Coachella Valley Music and Arts Festival හි 3 වන දින සිරස්තලය ලෙස සකසා ඇත. ඔහුගේ විරසක බිරිඳ කිම් කාර්ඩෂියන්, ඇගේ නව පෙම්වතා වන පීට් ඩේවිඩ්සන් සහ ට්‍රෙවර් නෝවා ඇතුළු පිරිසට ඔහු නිර්දය සමාජ මාධ්‍ය වෙඩි තැබීම් හේතුවෙන්, ඒ. Change.org රැප් ගායකයා උත්සව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.