Rebecca Black & Pabllo Vittar Coachella 2022 පසු සාදයට සම සත්කාරකත්වය: පෙළගැස්ම බලන්න

ඔබ Coachella හිදීම නර්තන තලයේ විනෝදාස්වාදය ලබා නොගන්නේ නම්, දැන් නිවේදනය කරන ලද උත්සව පසු සාදයන් ත්‍රිත්වයක් තෘප්තිමත් කිරීමට සූදානම් වේ.

අප්‍රේල් 15-17 Coachella හි පළමු සති අන්තයේ සෑම රාත්‍රියකම පැවැත්වෙන මෙම සිදුවීම් LA-පාදක ප්‍රවර්ධක රාමුව විසින් නිෂ්පාදනය කරනු ලබන අතර, Wynn Hotel හි දැනට ක්‍රියාත්මක වන Art of the Wild fête වන ලොස් ඇන්ජලීස් හි ගෞරවාන්විත ඒ සමාජය විසින් Rhonda ලෙස හඳුන්වනු ලැබේ. සහ පාම් ස්ප්‍රින්ග්ස් විසින් මෑතකදී Desert Air උත්සවය දියත් කරන ලදී.

සිකුරාදා රාත්‍රියේ Rhonda සංදර්ශනය සත්කාරකත්වය දරනු ලබන්නේ සෙසු “සිකුරාදා” නිරූපකය විසිනි රෙබෙකා කළුබ්‍රසීලියානු තරුව පැබ්ලෝ විටාර් සමඟ, Jayda G, SG Lewis, Purple Disco Machine සහ Rhonda හි දිගුකාලීන පදිංචිකරුවන් වන Goddollars සහ Paradise වෙතින් කට්ටල සමඟ.

සෙනසුරාදා, Desert Air – එහි සත්කාරකත්වය දැරීය පළමු උත්සවය පසුගිය දෙසැම්බරයේ කැලිෆෝනියාවේ පාම් ස්ප්‍රින්ග්ස් හිදී – The Martinez Brothers සමඟ Peggy Gou සහ SOHMI සමඟින් Black Coffee නැවත වාදනය කරනු ඇත. දැන්වීම් පුවරුව තෝරාගන්න මෙම වසරේ නැටුම් ශිල්පීන් නැරඹීමට.

ඉරිදා, ඔබේ උත්සවයට පැළඳ සිටින ශරීරයේ ශක්තිය අවුන්සයක් හෝ ඉතිරිව තිබේ නම්, ඔබට මයිකල් බිබි, බෙඩොයින්, ඩික්සන් සහ ලයිලා බෙනිටෙස් සමඟ ආර්ට් ඔෆ් ද වයිල්ඩ් හි ක්‍රීඩා කරන ඩේමියන් ලාසරස් බී2බී දැක ගත හැකිය. එක් එක් සංදර්ශන සඳහා සම්පූර්ණ පෙළගැස්ම පහතින් බලන්න.

මෙම සිදුවීම් තුනම Indio හි උත්සව භූමියේ සිට දළ වශයෙන් මිනිත්තු 15 ක් පමණ දුරින්, කැලිෆෝනියාවේ තර්මල් හි Ross Aviation Thermal Airport හි සිදුවනු ඇත. (මෙම වෙබ් අඩවිය වරක් ඝෝෂාකාරී, ප්‍රසිද්ධියට පත් වූ Coachella afterparty Neon Carnival හි හිටපු නිවහනයි.) මෙම සාද ට්‍රයිෆෙටා වාදනය කරන බොහෝ කලාකරුවන් නැවත වරක් උත්සවය සමඟ Coachella වාදනය කරයි. Hosting the who’s who අදියර කිහිපයක් හරහා නැටුම් සංගීතය.

Next Post

ඉදිරියට යාමට ටෙනසි ​​NCAA ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටයේ බෙල්මොන්ට් නටවයි

Tue Mar 22 , 2022
NCAA තරඟාවලියේ Sweet 16 දක්වා ඉදිරියට යාමට 4-ශීය කාන්තා ස්වේච්ඡා සේවකයන් රාජ්‍ය සතුරා සහ 12-බීල්මොන්ට්, 70-67 රඳවා තබා ගනී.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.