‘Spider-Man: No Way Home’ ඔන්ලයින් බලන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

2021 වසරේ වැඩිම අදායමක් ඉපැයූ චිත්‍රපටය බවට පත්වීමට චිත්‍රපට ශාලාවලට ගොස් බොක්ස් ඔෆිස් හි ඩොලර් බිලියනයකට වඩා වැඩි ආදායමක් උපයා මාස හතරකට ආසන්න කාලයකට පසුව, Spider Man: No Way Home ඔබේම නිවසේ සුවපහසුවෙන් ප්‍රවාහ කිරීමට අවසානයේ ලබා ගත හැකිය. Marvel චිත්‍රපටය මුලින් මේ සතියේ VOD මත අතහැරීමට නියමිතව තිබූ නමුත් නියමිත වේලාවට පෙර පැමිණියේය මාර්තු 15.

ටොම් හොලන්ඩ්, සම-රංගනය කරන ලද සුපිරි වීර චිත්‍රපටයේ පීටර් පාකර් ලෙස ඔහුගේ භූමිකාව නැවත නිරූපණය කරයි. Zendaya Spider-Man ගේ පෙම්වතිය MJ ලෙසත් Benedict Cumberbatch Dr. Strange ලෙසත්. Jacob Batalon, Jon Favreau, Jamie Foxx, William Dafoe, Alfred Molina, Benedict Wong, Tony Revolori, Marisa Tomei, Andrew Garfield සහ Toby Maguire ද චිත්‍රපටයේ පෙනී සිටිති.

සඳහා කුමන්ත්රණය Spider-Man: No Way Homeපාකර් කුප්‍රකට වෙබ්-ස්ලින්ග් වීරයා ලෙස හෙළිදරව් වීම සහ ඔහුගේ අනන්‍යතාවය නැවත රහසක් කිරීමට ඩොක්ටර් ස්ට්‍රේන්ජ්ගේ සහාය ලබා ගැනීම වටා කැරකෙයි. ජෝන් වොට්ස් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද දැවැන්ත සාර්ථක චිත්‍රපටය 2019 දී රූගත කරන ලද නමුත් වසංගතය හේතුවෙන් නිකුත් කරන දිනය පසුපසට තල්ලු විය. Spider-Man: No Way Home දෙසැම්බර් 17 වැනි දින සිනමාහල්වලට පිවිසියේය, බොක්ස් ඔෆිස් හි ඉහළම ස්ථානයට පත්විය සති හයක් සඳහා සහ පහර අවතාරය දේශීය වශයෙන් තුන්වන ඉහළම ආදායම් ලබන චිත්‍රපටය ලෙස. එය මෙතෙක් වැඩිම ආදායමක් ඉපැයූ හයවැනි චිත්‍රපටය ද වේ. මකුළු මිනිසා ෆ්‍රැන්චයිස් හි චිත්‍රපටය, Sony හි ඉහළම ආදායම් ලබන චිත්‍රපටය සහ 2019 සිට බිලියනය ඉක්මවා ගිය පළමු චිත්‍රපටය Star Wars: Rise of the Skywalker.

චිත්‍රපටිය නැරඹීමට සූදානම්ද? Spider-Man: No Way Home හරහා $19.99 සඳහා ලබා ගත හැක ප්‍රයිම් වීඩියෝ, iTunes, YouTube TV, Google Play TV හා වුඩු. ඔබ නරඹන ආකාරය සම්බන්ධයෙන් ඔබට විකල්ප ද ඇත Spider-Man: No Way Home. ඔබේ රූපවාහිනිය, ලැප්ටොප්, ස්මාර්ට් ජංගම දුරකථනය, සටහන් පොත හෝ ක්‍රීඩා කොන්සෝලයෙන් ප්‍රවාහ කිරීමට, ඔබ තෝරා ගන්නා වේදිකාව සඳහා යෙදුම බාගත කර ඔබේ මිලදී ගැනීම සම්පූර්ණ කිරීමට පියවර අනුගමනය කරන්න.

ඩිජිටල් නිකුතුවට අමතරව, Spider-Man: No Way Home මත මුදා හරිනු ඇත Blu-ray සහ DVD අප්‍රේල් 12. ඔබ Marvel රසිකයෙක් නම් – හෝ එකක් සඳහා සාප්පු සවාරි යන්නේ නම් – DVD පෙර-ඇණවුම දැනට Amazon හි විකිණීමට ඇත $17.99 (සාමාන්‍ය 30.99) Blu-ray වන අතර $25 දක්වා ලකුණු කර ඇත (සාමාන්‍ය $38.99).

Next Post

ලකුණු 10-පස්වැනි ඉනිම අංක 4 වැන්ඩි බෙල්මොන්ට් පසුකර යයි

Tue Mar 22 , 2022
කොමදෝරුවෝ පස්වැනි ඉනිමේදී ලකුණු දහයකට පිපිරෙමින් බෙල්මොන්ට් 13-4ක් ලෙස පරාජය කළහ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.