ආකේඩ් ෆයර් සෙට් 2022 ජූනෝ සම්මාන උළෙලේදී රඟ දැක්වීමට

ආකේඩ් ගිනි 2022 ජූනෝ හි රඟ දැක්වීමට සූදානම් වේ සම්මාන, එය මැයි 15 ඉරිදා ටොරොන්ටෝ හි Budweiser වේදිකාවේදී පැවැත්වේ. එය සංගීත කණ්ඩායමේ සිව්වන ජූනෝස් ප්‍රසංගය වනු ඇත, එය 2018 ප්‍රසංගය “Everything Now” සමඟ විවෘත කිරීමෙන් පසු එහි පළමු ප්‍රසංගය වේ. ආරම්භක සාමාජිකයාගෙන් පසු සංගීත කණ්ඩායමේ පළමු ජූනෝස් ප්‍රසංගය මෙය වේ විල් බට්ලර් පසුගිය වසර අවසානයේ කණ්ඩායමෙන් ඉවත් විය.

බට්ලර් සංගීත කණ්ඩායමේ හයවන චිත්‍රාගාර ඇල්බමයේ ඇතුළත් වේ අපඑය මැයි 6 වන දිනට නියමිතයි.

ආකේඩ් ෆයර් යනු 11 වතාවක් ජූනෝ සම්මානලාභීන් ය. ඔවුන් තුන් වතාවක් වසරේ ඇල්බමය දිනා ඇත තදාසන්න ප්‍රදේශ (2011), පරාවර්තකය (2014) සහ දැන් සියල්ල (2018) (එම ඇල්බම් තුනම ද ඉහළින්ම විය දැන්වීම් පුවරුව 200.) සෙලීන් ඩයොන් හා මයිකල් බුබල් ජූනෝස් හි වසරේ ඇල්බම තුනක් දිනාගත් අනෙකුත් කලාකරුවන් වේ.

තදාසන්න ප්‍රදේශ කැනේඩියානු කලාකරුවෙකු ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලේදී වසරේ ඇල්බමය දිනාගත් තුන්වන අවස්ථාව සනිටුහන් කරමින් වසරේ ඇල්බමය සඳහා ග්‍රැමී සම්මානයක් ද දිනා ගත්තේය. ජයග්‍රහණය කළ පළමු කැනේඩියානු කලාකරුවන් දෙදෙනා විය ඇලනිස් මොරිසෙට් (හකුරු පොඩි පෙති) සහ ඩියොන් (ඔබ තුළට වැටීම)

මාර්තු 19 වෙනිදා, බට්ලර් තමා ඉවත්ව ගිය බව නිවේදනය කළේය 2021 අවසානයේ ආකේඩ් ෆයර් ප්‍රකාශ කළේ, “පසුගිය වසර 20කට ආසන්න කාලය තුළ මම වෙනස් වී – සහ සංගීත කණ්ඩායම වෙනස් වූවාට වඩා උග්‍ර හේතුවක් නොතිබුණි. අලුත් දේවල් සඳහා කාලයයි. ”

Arcade Fire හි ඉතිරි සාමාජිකයින් වන්නේ බට්ලර් දිනන්න (විල්ගේ වැඩිමහල් සහෝදරයා), රෙජින් චැසැන් (වින්ගේ බිරිඳ), රිචඩ් රීඩ් පැරී, ටිම් කිංස්බරි හා ජෙරමි ගාරා.

නළුවා සිමු ලියු 51 වෙනිදා පැවැත්වීමට නියමිතයි ජූනෝ සම්මානඑය 2019 වසරේ සිට ප්‍රදර්ශනයේ ප්‍රථම පුද්ගල සංස්කරණය වනු ඇත. ලියු කැනේඩියානු නළුවෙකි සහ 2021 Marvel Cinematic Universe චිත්‍රපටයේ Shang-Chi නිරූපණය කිරීම සඳහා වඩාත් ප්‍රසිද්ධ stuntman වේ. ෂැං-චි සහ දස මුදු වල පුරාවෘත්තය.

ජූනෝ සතිය 2022 මැයි 9-15 දක්වා ටොරොන්ටෝ හි සත්කාරකත්වය දරන අතර, ජූනෝ සම්මාන විකාශනය අවසන් වේ. Insight Productions (බෝට්ටු රොකර් සමාගමක්) විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලද ජූනෝ සම්මාන කැනඩාව පුරා රාත්‍රී 8 ට ET/5 pm PT ට CBC TV, CBC Gem, CBC Radio One, CBC Music, CBC Listen සහ ගෝලීය වශයෙන් CBCMusic හි සජීවීව විකාශය කෙරේ. ca/junos.

ප්‍රවේශපත්‍ර දැන් විකිණීමට ඇත ticketmaster.ca/junos.

Next Post

2022 SEC ජිම්නාස්ටික් සම්මාන ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී

Wed Mar 23 , 2022
අග්නිදිග සම්මන්ත්‍රණය 2022 වාරය සඳහා සෑම ආයතනයකම ප්‍රධාන පුහුණුකරුවන් විසින් ඡන්දය ප්‍රකාශ කරන ලද එහි වාර්ෂික ජිම්නාස්ටික් සම්මාන ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.