ඉදිරි දින කිහිපය තුළ සවස් කාලයේ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැක

ඉදිරි දින කිහිපයේදී සවස් කාලයේ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති වීමට වායුගෝලීය තත්ත්වය හිතකර බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

අද විදුලිය කැපෙන හැටි

Wed Mar 23 , 2022
ඔබේ ප්‍රදේශයට විදුලිය කැපෙන හැටි මෙතනින් අද (23) දිනයේදී ද ප්‍රසවකට පැය 05 ප්‍රදේශයක විදුලියක් සිදුකිරීමට මහජන භාවිතය සඳහා සභාව ලබාදී ඇත. ඒ අනුව A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L දක්වා කලාප 12 කට පෙරවරු 8.00 සිට පස්වරු 6.00 දක්වා පැය 03 සහ විනාඩි 20 ක් සහ පස්වරු 6.00 සිට රාත්‍රී 11.00 දක්වා විනාඩි 01යි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.