ඉන්දියාවෙන් පාවෙන තටාකාංගයක්

ඇමරිකානු ඩොලර් මිලියන 20කට ආසන්න වටිනාකමින් යුතු පාවෙන තටාකාංගන පහසුකමක (Floating Dock) ඉන්දීයාව නාවික හමුදාව වෙත ප්‍රදානය කළ බව නාවික හමුදාව පවසයි.

Next Post

රයන් හර්ඩ් ඇගේ පශ්චාත් ප්‍රසව මානසික අවපීඩනය හඳුනා ගැනීමට උදව් කළ බව Maren Morris හෙළි කරයි

Wed Mar 23 , 2022
ඇයගේ ඉදිරි තුන්වන ප්‍රධාන ලේබල් ඇල්බමය නිකුත් කිරීමට පෙර, නිහතමානී ගවේෂණය, මාරන් මොරිස් පසුගිය වසර දෙකක කාලය තුළ ඇයගේ මානසික සෞඛ්‍ය ගමන ගැන විවෘතව ඇත. සමඟ නව සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී සෙනඟ, ඇය සහ සැමියාගෙන් පසුව බව ඇය හෙළි කරයි රයන් හර්ඩ් 2020 මාර්තු මාසයේදී ඔවුන්ගේ පළමු දරුවා වන හේස් ඇන්ඩෘව පිළිගත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.