ඉන්ධන ගැටළුවට පේරාදෙණි සරසවියෙන් විසඳුම්

රටේ ඉන්ධන ප්‍රශ්නයට විසඳුමක් වශයෙන් සහ පරිසර හිතකාමි ආකාරයට ධාවනය කළ හැකි විදුලියෙන් ක්‍රියාකරන ත්‍රීරෝද රථයක් පේරාදෙණිය විශ්ව විද්‍යාලයේ ඉංජිනේරු පීඨයේ සිසුහු විසින් නිර්මාණය කරනු ලැබූහ.

Next Post

ක්‍රිස් මාටින් පවසන්නේ 'ඇත්ත වශයෙන්ම' ඔහු ග්‍රැමී ප්‍රතිවාදීන් BTS සඳහා මුල් බැස ගන්නා බවයි

Wed Mar 23 , 2022
ඔබ මේ සතියේ “හොඳ ක්‍රීඩාවක්” විකි කරන්නේ නම්, ඉහළින් ඇති රූපය නිකම්ම විය හැකිය ක්රිස් මාටින්. ඒ ඩොමිනිකන් ජනරජයේ Exa 96.9 FM ගුවන් විදුලි නාලිකාව සමඟ කළ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ය Coldplay ගායකයා සහාය දක්වනවාද යන්න විමසා ඇත BTS එළඹෙන 2022 දී ඔවුන්ගේ පළමු ග්‍රැමි සම්මානය දිනා ගැනීමට සම්මාන පෙන්වන්න. “ඇත්ත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.