‘එය මගේ ජීවිතය’ සඳහා සටනට සූදානම් වන යුක්රේන පුරවැසියන්ගේ ශක්තිය බොන් ජෝවි ප්‍රශංසා කරයි

යුක්රේනියානුවන් ආක්‍රමණික රුසියානු හමුදා සමඟ සටනට සූදානම් වන වෛරස් වීඩියෝවකින් ජොන් බොන් ජොවිට ආශ්වාදයක් ලැබීම වැළැක්විය නොහැක. විනාඩියක් දිග වීඩියෝව නැවත පළ කරන ලදී බොන් ජෝවිගේ ට්විටර් ගිණුමේ අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) ජර්සි සංගීත කණ්ඩායමේ අයිකොන් 2000 හි “ඉට්ස් මයි ලයිෆ්” ගීතය කථිකයන් අතරින් පුපුරා ගිය අතර තරුණ බෙර වාදකයෙකු තාලයට පහර දෙන විට පුරවැසියන් ට්‍රක් රථයක වැලි කොට්ට පුරවන සහ පටවන දර්ශන ඇතුළත් විය.

“මෙය ඔවුන්ගේ ස්ථාවරය වූ අය සඳහා ය… යුක්රේනයේ ඔඩෙස්සා. #Slavea යුක්රේනය [Ukrainian flag emoji]රුසියානු ජනාධිපති ව්ලැඩිමීර් පුටින්ගේ කුරිරු, ප්‍රකෝපකාරී ප්‍රහාරය නිර්භීතව අල්ලාගෙන සිටින එම්බාටල් ජාතියේ දකුණට වන්නට පිහිටි ඔඩෙස්සාහි වෙරළ තීරයේ සටනට සූදානම් වීමේ දර්ශන සමඟ ජර්සි සංගීත කණ්ඩායමේ ගිණුමේ ට්වීට් එක කියවන්න. මාසයකට ආසන්න කාලයක් හමුදා. මෙම පෝස්ටයට යුක්රේන රජය සඳහා නිල ගිණුමෙන් ඉක්මන් නැවත ට්වීට් සහ පිළිතුරක් ලැබුණි, එහි කියවුනේ: “සහයෝගයට ස්තූතියි!”

“ඔව්, මෙය ඔවුන්ගේ ස්ථාවරයේ සිටි අය සඳහා ය,” දිගටම යන පද රචනය, “හෙට අමාරු වේ, වරදින්න එපා / වාසනාව වාසනාවන්ත නොවේ, ඔබේම විවේකයක් ගැනීමට සිදු විය / එය මගේ ජීවිතයයි / එයයි. දැන් හෝ කවදාවත් / මම සදහටම ජීවත් වෙන්නේ නැහැ / මම ජීවත්ව සිටියදී ජීවත් වීමට අවශ්යයි. මුල් තනතුර ඔස්ට්‍රියාවේ යුක්රේනයේ හිටපු තානාපති ඔලෙක්සැන්ඩර් ෂර්බාගෙනි. කවුද ලිව්වේ“#ඔඩෙස්සා බලකොටු සූදානම් කරමින් සහ සටන් කිරීමට සූදානම් වෙමින්.”
ආසන්න යුක්රේන පුරවැසියන් 1,000 ක් මෙතෙක් යුද්ධයේ දී මිය ගොස් ඇති අතර 1500 කට වැඩි පිරිසක් තුවාල ලබා ඇත අසාර්ථක විය සති කිහිපයක් උත්සාහ කළත් කියෙව් අගනුවර අල්ලා ගැනීමට. කලාකරුවන් ගණනාවක් යුක්රේනියානු ජනතාව වෙනුවෙන් ප්‍රතිඥා දීමට ඉදිරිපත් වී ඇත, ඩෙවෝ ඇතුළු – ඔවුන් එසේ කරන බව මාසයක් පරිත්‍යාග කරන්න ඔවුන්ගේ විශාලතම ජයග්‍රහණය වන “විප් ඉට්” වෙතින් බලපත්‍ර ආදායම අප්‍රේල් මාසය පුරාවටම – එඩ් ෂීරන්, කැමිලා කැබෙලෝ, එමෙලි සැන්ඩේ සහ මාර්තු 29 හිදී රඟ දක්වන අනෙකුත් අයයුක්රේනය සඳහා ප්රසංගය”අරමුදල් එකතු කරන්නා.

බොන් ජෝවිගේ ට්වීට් එක පහතින් බලන්න.

Next Post

පිපන් ජූනියර්ගේ වීරකම් නොතකා වැන්ඩි සේවියර් අතට පත් වේ

Wed Mar 23 , 2022
Scotty Pippen Jr. ගේ ලකුණු 28, නැවත පැමිණීම් 9ක් සහ සහය 7ක් NIT අර්ධ අවසන් පූර්ව වටයේදී Vanderbilt විසින් Xavier (75-73) පරාජය කිරීමට ප්‍රමාණවත් නොවේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.