ඔබගේ ප්‍රියතම Harry Styles Hot 100 Hit එක කුමක්ද? ඡන්දය දෙන්න!

ආලෝකමත් කරයි, හැරී ස්ටයිල්ස් රසිකයන්, ගායකයාට නව ඇල්බමයක් ඇති නිසා.

බදාදා (මාර්තු 23), ද එක් දිශාවකට-er මුදා හැරීම සඳහා දින සුරැකුම්පත් යවා ඇත හැරීගේ නිවස. ඇල්බමය මැයි 20 නිකුත් කිරීමට නියමිතව තිබීමත් සමඟ ගෘහස්ථ උණුසුම ඉක්මනින් පැමිණේ.

එබැවින් තනි කලාකරුවෙකු ලෙස ස්ටයිල්ස්ගේ වෘත්තීය ජීවිතය සහ ඔහුගේ බලපෑම දෙස ආපසු හැරී බැලීමට මෙය සුදුසුම කාලයයි දැන්වීම් පුවරුව ප්රස්ථාර. එය 2017 දී නැවත ආරම්භ වූයේ හාර්ට්‌ත්‍රෝබ්ගේ පළමු ඒකල ගීතය වන “සයින් ඔෆ් ද ටයිම්ස්” නිකුත් කිරීමත් සමඟ එය අංක 4 ස්ථානයට පත්විය. Billboard Hot 100 ගායකයාගේ බෝයි-බෑන්ඩ් අතීතයෙන් එහි විචිත්‍රවත් දෘශ්‍ය සහ නිර්භීත ශබ්ද පිටවීම සමඟ.

වසර දෙකකට පසු, ස්ටයිල්ස් තමා අභිබවා ගියේය ෆයින් ලයින් නායක “ලයිට්ස් අප්” 2019 ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී ගීතයේ විස්මිත මංගල දර්ශනයේදී අංක 3 ට ගොඩබසින අතර ඇල්බමයේ ප්‍රස්ථාරවල සාර්ථකත්වය දැන් ආරම්භ වෙමින් තිබුණි.

ඔහුගේ දෙවන වසර ඇල්බමයේ ඊළඟ සිංගප්පූරු ගීත සියල්ලම ප්‍රස්ථාරයේ සටහන් විය, මෙලන්කොලික් පියානෝ බැලඩ් “ෆෝලිං” සහ “ඇඩෝර් යූ” හි “ස්ට්‍රෝබෙරි ලිප්ස්ටික් මනෝභාවය” ඇතුළුව. ශෛලීන් අවසානයේ 2020 ග්‍රීෂ්ම ඍතුවේ දී ඉහළම අගයට පැමිණියේ අංක 1 ස්මාෂ් “කොමඩු සීනි” හි නොවැළැක්විය හැකි සාර්ථකත්වය සමඟිනි. උණුසුම් 100 සතියකට.

දැන් අරක හැරීගේ නිවස එහි ගමන් කරයි, දැන්වීම් පුවරුව දැන ගැනීමට අවශ්‍යයි: ගායකයාගේ Hot 100 හිට්ස් අතුරින් ඔබේ සර්වකාලීන ප්‍රියතම එක කුමක්ද? තුළ ඡන්දය දෙන්න මත විමසුම පහත!

අපේ මත විමසුම ගන්න

Next Post

සතිය 9: සතියේ පිරිමි ටෙනිස් ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන්

Wed Mar 23 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 පිරිමි ටෙනිස් වාරයේ 9 වැනි සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩක ක්‍රීඩිකාවන් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.