ඔබේ මීළඟ ප්‍රසංගයට රැගෙන යාමට ස්ථාන-අනුමත බෑග් 5ක් මෙන්න

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ප්‍රසංග නිල වශයෙන් නැවත පැමිණ ඇත!

වසර දෙකක කොරොන වයිරස් ප්‍රභේද, වෙස් මුහුණු සහ එන්නත් විධානයන්ගෙන් පසුව, අවසානයේ දේවල් යම් ආකාරයක සාමාන්‍ය තත්ත්වයට පත්වෙමින් තිබේ. සජීවී සංදර්ශන නැවත පැමිණීමෙන් අදහස් වන්නේ සංගීත ලෝලීන්ට සමහර රසිකයින් සඳහා වසර ගණනාවකට පසු පළමු වතාවට ඔවුන්ගේ ප්‍රියතම කලාකරුවන් වේදිකාවේ දැකීමට සූදානම් විය හැකි බවයි.

සෑම ස්ථානයකම ඔබට ඇතුළට ගෙන ඒමට අවසර දී ඇති බෑග් සඳහා විවිධ රෙගුලාසි ඇති අතර, සාමාන්‍ය රීතිය 12″ x 6″ x 12″ නොඉක්මවන පැහැදිලි ප්ලාස්ටික්, වයිනයිල් හෝ PVC බෑගයක් බව පෙනේ.

ඔබේ ආම්පන්න පිළිවෙලට ලබා ගැනීමට ඔබට උපකාර කිරීමට ලොල්ලපලූසා, කෝචෙල්ලා, බොනරු,ආණ්ඩුකාර බෝල් සහ අනෙකුත් සංගීත උත්සව, ඔබගේ මීළඟ ප්‍රසංගයේදී ඔබගේ භාණ්ඩ රැගෙන යාමට ස්ථාන අනුමත බෑග් සඳහා අපි Amazon හි විශිෂ්ට විකල්ප කිහිපයක් සම්පාදනය කර ඇත්තෙමු, සියල්ල $20ට අඩුය.

ඔබට පමණක් අවශ්ය වන අතර ඇමේසන් Amazon වෙතින් මිලදී ගැනීමට ගිණුමක්, a අගමැති ගිණුම වට්ටම්, වේගවත් සහ නොමිලේ බෙදා හැරීම සහ ප්‍රයිම් වීඩියෝ හරහා චිත්‍රපට සහ රූපවාහිනී වැඩසටහන් වෙත ප්‍රවේශය ඇතුළුව තවත් බොහෝ ප්‍රතිලාභ සමඟ පැමිණේ. දින 30ක නොමිලේ අත්හදා බැලීම පරීක්ෂා කරන්නමෙතන.

පහත බලන්න.

 

සිපර් ෆැනි පැක් පිරිසිදු කරන්න

සම්භාව්‍ය ෆැනි පැක් එකක් සමඟ වැරදියට යා නොහැක! ඉණ බෑගය ඔබට ප්‍රදර්ශනය අත් නොමිලයේ භුක්ති විඳීමට ඉඩ සලසයි, සහ ස්ථානයෙන් අනුමත පැහැදිලි ශරීරයක් සහිත විවිධ ලයිනිං හතරකින් පැමිණේ.

සිපර් කරන ලද මැදිරිය ඔබගේ දුරකථනය, මුදල් පසුම්බිය, අත් සනීපාරක්ෂක සහ තවත් අත්‍යවශ්‍ය දෑ රැගෙන යාමට ඉඩකඩ සහිත සාක්කු දෙකකින් සමන්විත වේ.

මිලදී ගන්න: Zipper Fanny Pack ($10)

 

Mini Backpack හිස් කරන්න

සංදර්ශන සහ උත්සව සඳහා ඔබ සමඟ ගෙන ඒමට බෑගයක් සොයනවාද? තවත් බලන්න එපා. මෙම කුඩා බෑගය ප්‍රමාණයේ රෙගුලාසි යටතේ ගැළපෙන අතර “හානිකර රසායනික ද්‍රව්‍ය නොමැති අමතර කල් පවතින සීතල-ප්‍රතිරෝධී PVC ප්ලාස්ටික්” පුරසාරම් දොඩයි.

කළු පටි වෙනස් කළ හැකි අතර සුවපහසු, දවස පුරා ඇඳීම සඳහා පෑඩිං ඇත.

මිලදී ගන්න: කුඩා බෑගය හිස් කරන්න ($16.99).

 

හරස් බොඩි බෑගය

මෙම කල් පවතින සහ සුවපහසු බෑගය උරහිස මත හෝ ශරීරය පුරා පැළඳීමට අදහස් කෙරේ. කළු පටියේ දිග අඟල් 29.5 සිට අඟල් 56 දක්වා සකස් කළ හැකිය.

මිලදී ගන්න: Crossbody Bag ($14.99).

රන් ස්ටුඩ් සහිත හරස් බොඩි බෑගය

මෝටර් රථය තුළ තැබීමේ අවදානමකින් තොරව තවමත් හැඩකාර උපාංගයක් රොක් කිරීමට බලාපොරොත්තු වන අය සඳහා, ජලයට ඔරොත්තු දෙන ද්‍රව්‍යවලින් සාදා ඇති සහ රත්‍රං කණුවලින් දක්වා ඇති මෙම පැහැදිලි පසුම්බිය උත්සාහ කරන්න. එය වෙන් කළ හැකි දාමයක් සමඟ ද එන බැවින් ඔබට එය හරස් ශරීරයක් ලෙස හෝ ක්ලච් එකක් ලෙස පැළඳීමට තෝරා ගත හැකිය.

මිලදී ගන්න: රන් ආලේපිත හරස් ශරීර බෑගය ($19.99)

උරහිස් බෑගය

තවත් හුරුබුහුටි විලාසිතාවක් වන්නේ මෙය කොරොමේ වෙතින් ය. ඉහළ හසුරුවකින් සහ අඟල් 26 සිට අඟල් 52 දක්වා හැඩගැසෙන උරහිස් පටියකින් නිර්මාණය කර ඇති මෙම බෑගය අත්බෑගයක්, ටෝට් බෑගය, උරහිස් බෑගය, ක්ලච් හෝ ක්‍රොස්බොඩි බෑගය ලෙස පැළඳිය හැකිය. එය වර්ණ හතරකින් ද පැමිණේ.

මිලදී ගන්න: හිස් උරහිස් බෑගය ($17.99)

 

 

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත ලබාදෙන ස්ථාන

Wed Mar 23 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 බලපෑම සිදු කිරීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (23) දින ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත. The post අද කොවිඩ් එන්නට ලබාදෙන ස්ථාන appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.