ක්‍රිස් මාටින් පවසන්නේ ‘ඇත්ත වශයෙන්ම’ ඔහු ග්‍රැමී ප්‍රතිවාදීන් BTS සඳහා මුල් බැස ගන්නා බවයි

ඔබ මේ සතියේ “හොඳ ක්‍රීඩාවක්” විකි කරන්නේ නම්, ඉහළින් ඇති රූපය නිකම්ම විය හැකිය ක්රිස් මාටින්. ඒ ඩොමිනිකන් ජනරජයේ Exa 96.9 FM ගුවන් විදුලි නාලිකාව සමඟ කළ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ය Coldplay ගායකයා සහාය දක්වනවාද යන්න විමසා ඇත BTS එළඹෙන 2022 දී ඔවුන්ගේ පළමු ග්‍රැමි සම්මානය දිනා ගැනීමට සම්මාන පෙන්වන්න.

“ඇත්ත වශයෙන් [I’m rooting for BTS], මචන්,” මාටින් ප්‍රසංගයේ සත්කාරකයාට පැවසීය. “මම ඒවාට කැමතියි. මම ඒ ළමයින්ට ආදරය කරන අතර මම ඔවුන්ට සෑම විටම හොඳ දේ ප්‍රාර්ථනා කරමි. ” Coldplay’s සඳහා “My Universe” ගීතය පටිගත කිරීමට ඔවුන් සමඟ එක් වූ දා සිට ක්‍රිස්ට දකුණු කොරියානු සෙප්ටෙට් ගැන කීමට හොඳ දේවල් හැර වෙන කිසිවක් නොතිබුණි. ගෝලයේ සංගීතය ඇල්බමය.

නමුත් මාටින් BTS පිටුපසින් ඔහුගේ ඡන්දය දැමූ බව මතක තබා ගන්න, Coldplay එරෙහිව K- ට එරෙහිව මුහුණ දීමට සිදු වුවද.පොප් 64 වැනි වාර්ෂික ග්‍රැමී උළෙලේ අයිකන, අප්‍රේල් 3 වැනිදා ලාස් වේගාස්හි MGM Grand Garden Arena හිදී පැවැත්වීමට නියමිතය. කණ්ඩායම් දෙකම පිළිවෙලින් BTS හි “බටර්” සහ Coldplay හි “Higher Power” සඳහා හොඳම pop duo/group performance කාණ්ඩයට නම් කර ඇත.

අවාසනාවකට මෙන්, මාටින් සඳහන් කළේ, “My Universe” පිළිබඳ ඔවුන්ගේ සහයෝගීතාවය මෙම වසරේ ග්‍රැමී සඳහා සුදුසුකම් ලැබීමේ කාලසීමාව බවට පත් නොකළ නමුත් සදාකාලික හිරු රශ්මියෙන් යුත් ගායකයා සඳහන් කළේ, “එය ලබන වසරේ, සමහර විට, කවුද දන්නේ?” මෙම වසරේ ප්‍රදර්ශනයේ ප්‍රමුඛ නාමිකයා – එය CBS හි විකාශනය වන අතර එය සත්කාරකත්වය දරනු ඇත දෛනික සංදර්ශනයගේ Trevor Noah — Jon Batiste 11 සමග, Doja Cat, HER සහ Justin Bieber 8 බැගින් ලබා ඇත. මෙතෙක්, ද රංගන ශිල්පීන්ගේ ලැයිස්තුව BTS, Billie Eilish, Olivia Rodrigo, Lil Nas X සහ Jack Harlow, Brothers Osborne සහ Brandi Carlile මෙම ප්‍රසංගයේ පෙනී සිටීමට නියමිතයි.

Coldplay හි මෑතකදී දියත් කරන ලද අඩු කාබන් ලෝක සංචාරය සහ පහත සම්මුඛ සාකච්ඡාවේදී BTS සඳහා ඔහුගේ බලාපොරොත්තු ගැන කතා කරන අතරතුර Martin ඔහුගේ ආකර්ෂණීය ස්පාඤ්ඤ කතා කිරීමේ කුසලතාවයන් නරඹන්න.

Next Post

සංහිඳියාව සහ මානව හිමිකම් සඳහා වන කැපවීම් අඛණ්ඩව කරගෙන යන ලෙස එක්සත් ජනපදය ශ්‍රී ලංකාව දිරිමත් කරයි

Wed Mar 23 , 2022
ශ්‍රී ලංකාව සහ එක්සත් ජනපදය ආර්ථික සමෘද්ධිය, තිරසාර සංවර්ධනය, ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදය, මානව හිමිකම් සහ නීතියේ ආධිපත්‍යය සඳහා වූ හවුල් කැපවීම අලුත් කරමින් සිව්වන ශ්‍රී ලංකා-එක්සත් ජනපද හවුල්කාරිත්ව සංවාදය අද (මාර්තු 23) කොළඹදී කැඳවන ලදී. තව..

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.