ග්වෙන් ස්ටෙෆානි හාස්‍යජනක ‘රටේ පිරිමි ළමයා’ නිර්මාණය සඳහා බ්ලේක් ෂෙල්ටන්ගේ වැසිකිලිය වැටලීම්: නරඹන්න

ග්වෙන් ස්ටෙෆානි ඇයට ආදරෙයි රට කොල්ලා. 52 හැවිරිදි ගායිකාවක්-ගීත රචකයෙක් ඇය පොප්-පන්ක් කුමරියක සිට රට ක්‍රෝනර් බවට පරිවර්තනය වන ආකාරය පිළිබඳ හුරුබුහුටි වීඩියෝවක් බෙදාහදා ගත්තා – සහාය ඇතිව බ්ලේක් ෂෙල්ටන්ගේ camouflage-chic ඇඳුම් ආයිත්තම් කට්ටලය.

අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) ඇගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් වෙත පළ කරන ලද වීඩියෝවෙන් ස්ටෙෆානි තම ස්වාමිපුරුෂයාගේ “රටේ පිරිමි ළමයෙකු ලෙස ආපසු එන්න” ගීතය වාදනය වන විට ඔහුගේ වැසිකිලිය වටලන ආකාරය සොයා ගනී. ඇය මුලින්ම ඇගේම වර්ණවත් කව්බෝයි බූට් එකකට අත දිගු කරයි, බ්ලේක්ගේ වැසිකිලිය පැත්තට ගොස් දුඹුරු කව්බෝයි සපත්තු, බැගී නිල් ජීන්ස්, දුඹුරු කැමෝ රටා සහිත බොත්තමක් සහ, ඇත්ත වශයෙන්ම, බීට් අප් බේස්බෝල් තෝරා ගනී. තොප්පිය “මට දැන් එක වගේ අඳින්න පුළුවන් නම් ඇයි ආපහු රට කොල්ලෙක් විදියට එන්නේ?!” ඇය සිය ශීර්ෂ පාඨයෙන් පැහැදිලි කළාය.

ඇගේ කණ්ඩායම සම්පූර්ණ වූ පසු, “Hollaback Girl” සංගීත ian mosey පිකප් ට්‍රක් රථයක වාඩි වීමට යයි, එහිදී Shelton ඇයගේ යාවත්කාලීන පෙනුම සඳහා කෘතඥපූර්වක අනුමැතිය ලබා දෙයි. කෙසේ වෙතත්, ඇගේ නව පෙනුම ඇලෙනවාද නැද්ද යන්න කුමක් වුවත්, 45 හැවිරිදි රට තරුව ස්ටෙෆානිට ආදරය කරන්නේ ඇය සිටින ආකාරයටම ය. මාර්තු මාසයේ ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනයේදී, ඔහු තම බිරිඳට සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ උපහාර දැක්වීය. “ඔබ හැර #කවුරුවත් නැත.. මා දන්නා හොඳම කාන්තාවට සුභ #ජාත්‍යන්තර කාන්තා දිනයක්!”

ෂෙල්ටන්ගේ ජීවිතයේ සහතික ලත් ගැමි පිරිමි ළමයෙකු වීමට ලංසු තබා ඇති එකම කාන්තාව ස්ටෙෆානි නොවේ. ඔහුගේ සගයා හඬ පුහුණුකරුවා අරියානා ග්රෑන්ඩ් වීඩියෝ එකක් දැම්මා දෙසැම්බරයේ “කම් බැක් ඇක් ඇම් කන්ට්‍රි බෝයි” මියුසික් වීඩියෝව සඳහා ඇයගේ “විගණනය” ගැන සහ පැවසීම ප්‍රමාණවත්ය ජීවන රටාව. “බ්ලේක් සිතන්නේ මා ‘රට ප්‍රමාණවත්’ කියා නොවේ, නමුත් මම ඔහුට කීවේ ඔහු ඉතා වැරදියි, එබැවින් මෙය ඔහුට දැකීමට අවශ්‍ය දේ සැබවින්ම පෙන්වනු ඇතැයි මම බලාපොරොත්තු වෙමි,” “තනතුරු” ගායන ශිල්පියා ස්කීට් එකේ විහිළු කළේය.

පසුගිය වසරේ ඔක්තෝම්බර් මාසයේදී නිකුත් කරන ලද “ආපසු එන්න” යනු Shelton’s හි deluxe අනුවාදයේ පළමු ධාවන පථයයි. ශරීර භාෂාව ඇල්බමය. එය අංක 12 දක්වා ඉහළ ගියේය දැන්වීම් පුවරුවගේ රට ගුවන් වාදනය ප්‍රස්ථාරය සහ “God’s Country” සම ලේඛකයන් වන Michael Hardy සහ Jordan Schmidt සමඟ ලියා ඇත.

පහතින් Gwen Stefani ගේ ගණන් කළ පරිවර්තනය බලන්න:

Next Post

මාදුව ගගේ බිළිඳු මළ සිරුක් පා වෙයි

Wed Mar 23 , 2022
කටුනායක මාදුව ගම්මානය අසළින් ගලා යන ගංගාවට අලුත උපන් කුඩා බිළිඳකගේ සිරුරක් දමා තිබියදී , ප්‍රදේශවාසීන් දැනුම් දීමමත සොයාගත් බව කටුනායක පොලීසිය කියයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.