ගෑස් නැතිව පාර වහයි

පන්නිපිටිය මොරකැටිය හංදිය පිහිටි ගෑස් අලෙවි මධ්‍යස්ථානයෙන් ගෑස් ලබාගැනීමට පැමිණි ජනතාවට ප්‍රමාණවත් ලෙස ගෑස් නිකුත් නොකිරීම නිසා කොළඹ රත්නපුර ප්‍රධාන මාර්ගය මොරකැටිය හන්දියෙන් හරස් අද සවස විරෝධතාවක් පැවැත්විණි.

Next Post

2002 රීමික්ස් ඇල්බමය සොයා ගන්නා ලදී: වසරේ විශාලතම රීමික්ස් කට්ටල පහක් බිඳ දැමීම

Wed Mar 23 , 2022
මෙම සතිය, දැන්වීම් පුවරුව වසර 20 කට පෙර සංගීතය සමරමින් ලැයිස්තු සහ ලිපි මාලාවක් ප්‍රකාශයට පත් කරයි. අපගේ 2002 සතිය 2002 වසරේ පොප් නිකුතු අතර විශාල ප්‍රවණතාවක් වෙත කිමිදෙමින් පවතී – සම්පූර්ණ දිග රීමික්ස් ඇල්බමය – අපි වසරේ දෙවන උත්සාහයන් හි ප්‍රමුඛතම සම්පාදනයන්ගෙන් හොඳ, නරක සහ කැපී පෙනෙන ලෙස දින […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.