‘‘ජජබ‘‘ සුළඟ නුගේගොඩින් ඇරැඹෙයි

’’74 වසර ශාපය නිමා කරමු ජන පීඩක ආණ්ඩුව ගෙදර යවමු ’’ ජාතික ජන බලවේගය සංවිධානය කළ ජන බල විරෝධතාවය මේ වන විට නුගේගොඩ නගරයේ දී පැවැත්වෙයි.

Next Post

Ed Sheeran 'Shape of You' ප්‍රකාශන හිමිකම් උසාවි සටනේ තීන්දුව බලාපොරොත්තුවෙන් සිටී

Wed Mar 23 , 2022
ප්‍රකාශන හිමිකම සම්බන්ධයෙන් දින 11ක නඩු විභාගයක් එඩ් ෂීරන්ගේ ජනප්‍රිය ගීතය වන “ෂේප් ඔෆ් යූ” අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) ලන්ඩනයේදී අවසන් වූ අතර, විනිසුරුවරයා ඔහුගේ තීන්දුව සලකා බැලීමට යම් කාලයක් ගත වන බව ප්‍රකාශ කළේය. බ්රිතාන්යයන් පොප් තරුව සහ ඔහුගේ සම-රචකයන් වන Snow Patrol’s John McDaid සහ නිෂ්පාදක Steven McCutcheon, 2017 […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.