පරිගනක දෝෂයක් නිසා ආදයම් බලපත්‍ර නිකුත් කිරීම නවතී

වාහන ආදායම් බලපත්‍ර නිකුත් කිරීමේ පරිඝණක පද්ධතියේ බිඳ වැටීමක් හේතුවෙන් බස්නාහිර පළාත ඇතුළු බොහෝ ප්‍රදේශවල ආදායම් බලපත්‍ර නිකුත් කිරීම මන්දගාමී වී ඇති බව වාර්තා වේ.

Next Post

ටෝන්ස් සහ මට 'ඩාන්ස් වඳුරා' ගැන මිශ්‍ර හැඟීමක් ඇත: 'මම ඒ ගීතය බොහෝ වේලාවට පිළිකුල් කරමි'

Wed Mar 23 , 2022
ටෝන්ස් සහ මම “නටන්න වඳුරා” බිලියන 7 කට වඩා වැඩි වාර ගණනක් විකාශනය වී ඇත. එහි නිර්මාතෘ ඉතා සතුටින් එය නැවත කිසිදා නොඇසෙනු ඇත. ටෝන්ස් (සැබෑ නම ටෝනි වොට්සන්) යනු ප්‍රවාහ යුගයේ විශාලතම ජනප්‍රිය ගීතවලින් එකක සාඩම්බර හිමිකරු වන අතර, එය එක්සත් රාජධානියේ සහ ඕස්ට්‍රේලියාවේ වාර්තා බිඳ දැමූ ගීතයක් වන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.