ප්‍රථම අගමැති ගුණ සමරයි

නිදහස් ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රථම අග්‍රාමාත්‍ය මහාමානය ඩී. එස් සේනානායක මහතාගේ හැත්තෑ වැනි ගුණ සමරු උත්සවය කොළඹ නිදහස් චතුරස්‍රයේදී පස්වරුවේ පැවැත්විණ.

Next Post

Sony Music Group සංගීතය තුළ LGBTQ හඬ විස්තාරණය කිරීමට GLAAD සමඟ හවුල් වේ

Wed Mar 23 , 2022
සෝනි සංගීත කණ්ඩායම LGBTQ කලාකරුවන් සහ ගීත රචකයින් අවධානය යොමු කිරීම සහ සංගීත ක්ෂේත්‍රයේ LGBTQ නියෝජනය ප්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා GLAAD සමඟ හවුල් වී ඇති බව බදාදා (මාර්තු 23) නිවේදනය කළේය. “පසුගිය වසර කිහිපය තුළ, බොහෝ LGBTQ කලාකරුවන් සංගීත කර්මාන්තය තුළ විශාල ප්‍රගතියක් ලබා ඇත, නමුත් LGBTQ ඇතුළත් කිරීම, නියෝජනය සහ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.