මතය: අර්බුදයේ සිට ශ්‍රී ලංකාවේ සියල්ල ඇතුළත් ආර්ථික වර්ධනය දක්වා

colombo දේපලFARIS HADAD-ZERVOS විසින්, මාලදිවයින, නේපාලය සහ ශ්‍රී ලංකාව සඳහා වන ලෝක බැංකු අධ්‍යක්ෂ සහ දකුණු ආසියාවේ ප්‍රධාන ආර්ථික විද්‍යාඥ HANS TIMMER, ලෝක බැංකුව: ශ්‍රී ලංකාව COVID-19 වසංගතයේ සෞඛ්‍ය සහ ආරක්ෂක අංශ ප්‍රශංසනීය ලෙස කළමනාකරණය කර ඇත. ජාතිය තම සෞඛ්‍යය ආරක්‍ෂා කර ගැනීම සඳහා කඩිනම් වී ඇත […]

Next Post

හම්බන්තොට නගරාධිපති ලෙස උප නගාරධිපති පත් වෙයි

Wed Mar 23 , 2022
හම්බන්තොට මහ නගර සභාවේ නව නගරාධිපති ලෙස හිටපු නියෝජ්‍ය නගරාධිපති කේ.ජී ගාමිණී ශ්‍රී ආනන්ද මහතා විවෘත ඡන්ද විමසීමෙන් තේරීපත් වූ බව දකුණු පළාත් පළාත් පාලන කොමසාරිස් සේනක පල්ලිය ගුරුගේ මහතා පවසයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.