‘‘මම තාමත් ආණ්ඩුවේ‘‘

ආණ්ඩුව ඇතුළේ ස්වාධීන වෙනවානම් ඒ ගැන කල්තියා දැනුම් දෙන බව ජලසම්පාදන අමාත්‍ය වාසුදේව නානායක්කාර මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද පැවසීය.

Next Post

ආදරණීය ගායන පුහුණුකාරිනී බාබරා ගුස්ටර්න් ඝාතනය කිරීමේ චෝදනාව මත කාන්තාවකට මනුෂ්‍ය ඝාතනයක්

Wed Mar 23 , 2022
87 හැවිරිදි බ්‍රෝඩ්වේ ගායන පුහුණුකරුවෙකුගේ මරණය සම්බන්ධයෙන් චෝදනා ලැබ සිටින 26 හැවිරිදි කාන්තාවක් ඇයව බිමට තල්ලු කර ඉවතට යාමට පෙර ඇයට විරුදාවලියක් එල්ල කළ අතර වැඩිහිටි කාන්තාව පදික වේදිකාවේ ලේ ගලමින් සිටියදී නඩු පවරන්නන් ප්‍රකාශ කළේය. අඟහරුවාදා (මාර්තු 22). ලෝන්ග් අයිලන්ඩ් හි පෝට් ජෙෆර්සන් හි ලෝරන් පැසිඑන්සා, බාබරා මේයර් ගුස්ටර්න්ගේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.