මාදුව ගගේ බිළිඳු මළ සිරුරක් පා වෙයි

කටුනායක මාදුව ගම්මානය අසළින් ගලා යන ගංගාවට අලුත උපන් කුඩා බිළිඳකගේ සිරුරක් දමා තිබියදී , ප්‍රදේශවාසීන් දැනුම් දීමමත සොයාගත් බව කටුනායක පොලීසිය කියයි.

Next Post

හැරී ස්ටයිල්ස් තුන්වන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය 'හැරීස් හවුස්' නිවේදනය කරයි

Wed Mar 23 , 2022
ග්‍රැමි සම්මානලාභී කලාකරුවෙක් හැරී ස්ටයිල්ස් මත නිවේදනය කළේය සමාජ මාධ්ය බදාදා (මාර්තු 23) ඔහුගේ අතිශයින් අපේක්‍ෂා කළ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය, හැරීගේ නිවස, මැයි 20 පැමිණේ. 28 හැවිරිදි ය පොප් ස්ටාර් විසින් නව ඇල්බමය සඳහා තත්පර 40ක ට්‍රේලරයක් ද නිකුත් කරන ලද අතර, එහිදී ඔහු සිනමා වේදිකාවක් මතට කල්පනාකාරීව ඇවිද යන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.