මැෂින් ගන් කෙලී ඔහුගේ පැරගුවේ හෝටලයෙන් පිටත ඉක්මන් ප්‍රසංගයක් සමඟ අවලංගු කරන ලද උත්සවය සඳහා සූදානම් වේ

මැෂින් තුවක්කු කෙලීගේ Asunciónico 2022 හි කට්ටලය අඟහරුවාදා ප්‍රධාන අනපේක්ෂිත ගංවතුර හේතුවෙන් අවලංගු කරන ලදී, නමුත් එය රොකර් සංදර්ශනයක් පැවැත්වීම නතර කළේ නැත.

“එම ප්රසංගය භූමිය ජලයෙන් යටවී ඇත පැරගුවේ අද රෑ ඒ නිසා ඔවුන් අපේ කට්ටලය අවලංගු කළා,” “ඉමෝ ගර්ල්” ගායිකාව ට්වීට් කළා, “නමුත් මම විශාල ස්පීකරයක් ඇණවුම් කළා, එබැවින් දැන් මගේ හෝටලය ඉදිරිපිට මාව හමුවන්න, ඔබට සංදර්ශනයක් ලැබෙනවා.”

මිනිත්තු 10 ක දැනුම්දීමකින් වුවද, යෝධ ජනකායක් Asunción හි Recoleta අසල්වැසි La Mision Hotel Boutique වෙතින් පිටත රැස්ව සිටි අතර, එය රොකර් විසින් පසු විපරම් ට්වීට් එකක පෙන්වමින්, “අපි නරක පුවත් විශ්මිත පුවත් බවට පත් කරන්නේ එලෙසයි. ”

කෙලී මේ වන විට ඔහුගේ නව ඇල්බමය නිකුත් කිරීමට පෙර දකුණු ඇමරිකානු දින ගණනාවක් මැද සිටී Mainstream Sellout මෙම සිකුරාදා (මාර්තු 25). ඔහු මීළඟට São Paolo හි Lollapalooza Brasil මෙන්ම Colombia හි Sopa හි Festive Estereo Picnic හි නැවතීමට සූදානම් වේ.

Blonde Don ද හඳුන්වනු ලබන්නේ “pop-punkගේ ඔටුන්න හිමි කුමාරයා” මත ආවරණය වල දැන්වීම් පුවරුවගේ නවතම කලාපය, ඔහු ප්‍රභේදයේ පවතින ප්‍රබෝධයේ ආධිපත්‍යය දරන පෝස්ටර් කොලුවා බවට පත් වූ ආකාරය සහ ඔහුගේ නවතම චිත්‍රාගාර කට්ටලයෙන් රසිකයන්ට අපේක්ෂා කළ හැකි දේ පිළිබඳ කතාවෙන් විවෘත වේ, එය සියලු දෙනා සමඟ සහයෝගීතාවයෙන් සමන්විත වේ විලෝ හා මාව ක්ෂිතිජයට ගෙන යන්න දක්වා ලිල් වේන්, ඉයන් ඩයර් සහ හොඳම මිතුරා පීට් ඩේවිඩ්සන් පවා.

පැරගුවේ සිට වෙනත් පුවත් වල, මයිලි සයිරස් ඇයගේ ගුවන් යානයෙන් පසු එම උත්සවයේදීම ඇයගේ පැමිණීම අවලංගු කළාය අකුණු සැර වැදී කුණාටුව අතරතුර ගංවතුර ඇති වූ අතර හදිසි ගොඩබෑමක් කිරීමට බල කෙරුනි.

කෙලීගේ කර්බ්සයිඩ් හෝටල් ප්‍රසංගයේ දර්ශන පහතින් බලන්න.

Next Post

කිෆින් 2022 දී ඔලේ මිස් සඳහා ඉදිරි දැක්ම සාකච්ඡා කරයි

Wed Mar 23 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.