මිලී සයිරස් උත්සවයේ පෙනුම අවලංගු කරයි, ගුවන් යානයට අකුණු සැර වැදීමෙන් පසු ඇය ආරක්ෂිත බව රසිකයින්ට සහතික කරයි

මයිලි සයිරස් පැරගුවේහි උත්සව ප්‍රසංගයකට යමින් සිටියදී ඇති වූ බියජනක මැද ගුවනේ සිදුවීමකින් පසු ඇය හොඳින් සිටින බවට ස්මයිලර්ස් සහතික විය. පැරගුවේ හි Asunciónico උත්සවයේ දෙවන දිනයේ සැලසුම් කර තිබූ සිරස්තලයක් වෙත ගායිකාව ගමන් කරමින් සිටියදී අකුණු සැර වැදීමෙන් පසු ගායිකාව ඇය පියාසර කරමින් සිටි ගුවන් යානයේ රූපයක් පළ කළාය.

“මගේ රසිකයින්ට සහ මම Asunción වෙත පියාසර කිරීම ගැන අසා කනස්සල්ලට පත් වූ සියල්ලන්ට. අපේ ගුවන් යානය විශාල අනපේක්ෂිත කුණාටුවකට හසු වූ අතර ආලෝකයට හසු විය. “මා සමඟ ගමන් කළ මගේ කාර්ය මණ්ඩලය, සංගීත කණ්ඩායම, මිතුරන් සහ පවුලේ අය හදිසි ගොඩබෑමකින් පසු ආරක්ෂිතයි.”

ටික වේලාවකට පසු ඇය ගුවන් යානයේ බඳ කොටසේ පිලිස්සුම් සලකුණු සහිත කුඩා තුවාලයක් වැනි පින්තූරයක් පළ කර, “අපට අවාසනාවකට පැරගුවේ වෙත පියාසර කිරීමට නොහැකි විය. [broken heart emoji]. මම ඔයාට ආදරෙයි.” COVID-19 දොට්ට දැමීම හේතුවෙන් වසර දෙකකින් උත්සවයේ පළමු සංස්කරණය වීමට නියමිතව තිබූ අතර, සයිරස් අහිමි වීමට අමතරව, විශාල කුණාටුවක් හේතුවෙන් ඇති වූ ගංවතුර හේතුවෙන් අඟහරුවාදා උත්සවයේ ආරම්භක දිනය අවලංගු කිරීමට සංවිධායකයින්ට සිදුවිය. ; Foo Fighters, Doja Cat සහ Machine Gun Kelly, සෙල්ලම් කිරීමට නියමිතව තිබුණි.

සති අන්තයේ Lollapalooza Chile හි ඇයගේ අධි ශක්ති කාර්ය සාධනයෙන් පසුව, Cyrus අඟහරුවාදා පෙර දින රසිකයින් සමඟ සිසිල් වීමට යම් කාලයක් ගත කළාය. ට්විටර් වෙත උඩුගත කරන ලද වීඩියෝවක, තරුව “මගේ කට වසා ඇත!” යනුවෙන් කෑගසනු දක්නට ලැබුණි. කාමරයක ඇය එනතුරු බලා සිටින ආධාරකරුවන් වෙත දුව ගොස් ඔවුන් වැළඳ ගැනීමට පෙර. “ඔයා තමයි හැමදේම” ඇය කෑගැසුවාය. “මට ඉන්න හැම යාළුවෙක්ටම වඩා මම ඔයාව ගොඩක් කල් හඳුනනවා….. ඔයා මගේ හොඳම යාළුවෝ. අපි එකට හැදී වැඩුණු අතර මම ඔබට ආදරෙයි …[red heart emoji],” ඇය වැඩිදුරටත් පැවසුවාය.

මිලීගේ ට්වීට් පහතින් බලන්න.

Next Post

කොවිඩ් ආසාදනය වූ තවත් 5දෙනෙකු මෙලොව හැර යයි

Wed Mar 23 , 2022
සමස්ත කොවිඩ් මරණ සංඛ්‍යාව ලක්ෂ 16,445 කි තවත් කොවිඩ් මරණ 05ක් සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ වෛද්‍යවරයා විසින් තහවුරු කර ඇත. සෞඛ්‍ය අංශ පෙන්වා දෙන්නේ එම මරණ පරීක්ෂණය (22) තහවුරු කර ඇති බවයි. ඒ අනුව, ලෝකයේ මේ දක්වා වාර්තා වී ඇති මුළු කොවිඩ් මරණ ගණන 16,445කි. The post කොවිඩ් ආසාදනය වූ තවත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.