වැනේසා හජන්ස් ‘ඔස්කාර් රෙඩ් කාපට් ෂෝ’ සම සත්කාරකත්වය දරයි

වැනේසා හඩ්ජන්ස්නළු ටෙරන්ස් ජේ සහ විලාසිතා නිර්මාණකරු බ්‍රැන්ඩන් මැක්ස්වෙල් සම සත්කාරකත්වය දරයි එම ඔස්කාර් රතු පලස් සංදර්ශනයමාර්තු 27, ඉරිදා 94 වැනි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේ නිල ප්‍රමුඛයා. මෙම සංදර්ශනය ABC හි 6:30 pm ET/3:30 pm PT ට විකාශය වේ.

මිනිත්තු 90 ක විශේෂත්වය ඔස්කාර් සම්මාන සඳහා නිර්දේශ වූවන්, රංගන ශිල්පීන් සහ ඉදිරිපත් කරන්නන් ඉස්මතු කරයි. මෙම සංදර්ශනය DJ MOS විසින් විශේෂ දර්ශනයකින් සමන්විත වේ

33 හැවිරිදි Hudgens ඇතුළු චිත්‍රපට 25ක පෙනී සිට ඇත උසස් පාසල් සංගීතමය 3: ජ්‍යෙෂ්ඨ වසර (2008) සහ පසුගිය වසරේ ලින්-මැනුවල් මිරැන්ඩා– අධ්යක්ෂණය කරන ලදී ටික්, ටික්…බූම්! 2009 දී ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී හඩ්ජන්ස් ඉදිරිපත් කළේ ඇය සත්කාරකත්වයට සම්බන්ධ වූ විටය හියු ජැක්මන් සහ ඇය ඇතුළු තවත් බොහෝ තරු උසස් පාසල් සංගීතමය සම නළුවා Zac Efronචිත්‍රපට සංගීත සංදර්ශන සඳහා උපහාරයක් සිදු කිරීමට.

39 හැවිරිදි ටෙරන්ස් ජේ, ෂයිලා කෝවන් සමඟින් මෙවර ඔස්කාර් විකාශනය සම නිෂ්පාදනය කරන විල් පැකර් විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලද චිත්‍රපට කිහිපයක් ඇතුළුව චිත්‍රපට 15 කට පෙනී සිට ඇත. ටෙරන්ස් ජේ පැකර් හි පෙනී සිටියේය මිදුලේ ස්ටැම්ප් ද: හෝම් කමිං (2010), මිනිසෙකු මෙන් සිතන්න (2012) සහ එහි 2014 අනුප්‍රාප්තිය. ටෙරන්ස් ජේ විනෝදාස්වාද රූපවාහිනී වාර්තාකරුවෙකු ලෙසද හැඳින්වේ. ඔහු BET හි සංගීත වීඩියෝ ගණන් කිරීමේ සංදර්ශනය මෙහෙයවීය 106 සහ උද්යානය 2006-12 සිට සහ සම-නැංගුරම විය ඊ! පුවත් 2012-15 සිට.

ඔස්කාර් රතු පලස් සංදර්ශනය විධායක නිෂ්පාදනය ඩේවිඩ් චේම්බර්ලින් සහ මයිකල් ඇන්ටිනෝරෝ විසින් නිෂ්පාදකයින් වන පැකර් සහ කෝවන් සමඟින්.

94 වැනි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල මාර්තු 27 ඉරිදා හොලිවුඩයේ ඩොල්බි රඟහලේදී පැවැත්වේ. මෙම ප්‍රසංගය ABC ඔස්සේ රාත්‍රී 8 ට ET/5 pm PT ට සහ ලොව පුරා ප්‍රදේශ 200 කට වැඩි ගණනක සජීවීව විකාශය කෙරේ.

Next Post

හැරී ස්ටයිල්ස් රසිකයන් ඔහුගේ 'හැරීස් හෝම්' ඇල්බම නිවේදනය ගැන කලබල වී ඇත: හොඳම ප්‍රතිචාර බලන්න

Wed Mar 23 , 2022
වසර තුනකට පසු, හැරී ස්ටයිල්ස් රසිකයින්ට අවසානයේ ඔවුන්ගේ අවස්ථාව ලැබේ. 28 හැවිරිදි ය පොප් රජු විසින් බදාදා (මාර්තු 23) ප්‍රකාශ කළේ ඔහු බෙහෙවින් අපේක්ෂා කළ බවයි තෙවන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය ඔහුගේ 2019 දෙවන වසර වාර්තාවෙන් පසු ඔහුගේ පළමු නිකුතුව මැයි 20 වන දිනට පැමිණේ ෆයින් ලයින්. එම පුවත සමාජ මාධ්‍ය මාධ්‍යයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.