විදුලි බිල වැඩි කළොත් වතුර බිලත් වැඩි කරනවා

විදුලි බිල වැඩි කළහොත් ජල බිල්පතද අනිවාර්යෙන්ම වැඩි කිරීමට පියවර ගන්නා බව ජලසම්පාදන ව්‍යාපෘති සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍ය සනත් නිශාන්ත මහතා පැවසීය.

Next Post

සර්ව පාක්ෂික සමුළුව ආරම්භ වෙයි

Wed Mar 23 , 2022
අර්බුදයට විසදුමක් සොයන්නේ ජනාධිපති රාජපක්ෂ මහතා කැඳ වූ සර්ව පාක්ෂික සමුළුව ජනාධිපති මන්දිරයේ දී ආරම්භ විය. ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂය කළ යෝජනාවකට අනුව සර්ව පාක්ෂික සමුළුව කැඳවනු ලැබේ. වත්මන් ආර්ථික ගැටලුවට විසඳුම් සෙවීම සහ අදහස් ඉදිරිපත් කිරීම සඳහා සර්ව පාක්ෂික සමුළුව කැඳවනු ලැබේ. පාර්ලිමේන්තුව ඉදිරිපත් කරන පක්ෂ රැසක් මෙම සර්ව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.