විදේශ සංචාරක ප්‍රවාහන බස්වලට ලංගමෙන් ඩීසල්

විදේශ සංචාරකයින් ප්‍රවාහනය කරන බස් රථවලට අවශ්‍ය ඩීසල් ලංකා ගමනාගමන මණ්ඩල (ලංගම) ඩිපෝවලින් ලබාදීමට ප්‍රවාහන අමාත්‍යංශය තීරණය කර තිබේ.

Next Post

Taylordle සිට Weezle දක්වා BTS Heardle දක්වා සියලුම Musical Wordles

Wed Mar 23 , 2022
මේ දක්වා 2022 අර්ථ දක්වා ඇති එක් ක්‍රීඩාවක් තිබේ නම්, එයයි Wordle. මෘදුකාංග ඉංජිනේරුවෙකු වන Josh Wardle විසින් නිර්මාණය කරන ලද (සහ දක්ෂ ලෙස නම් කරන ලද) වෛරස් ක්‍රීඩාව මුලින්ම Twitterverse හි අවධානයට ලක්වූයේ පරිශීලකයින්ට ඔවුන්ගේ ගුප්ත ප්‍රතිඵල ඔවුන්ගේ සංග්‍රහවලට පළ කිරීම නිසාවෙන්, අනාගත Wordle ඇබ්බැහි වූවන් බොහෝ දෙනෙකුට විවිධ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.