සංහිඳියාව සහ මානව හිමිකම් සඳහා වන කැපවීම් අඛණ්ඩව කරගෙන යන ලෙස එක්සත් ජනපදය ශ්‍රී ලංකාව දිරිමත් කරයි

ශ්‍රී ලංකාව සහ එක්සත් ජනපදය ආර්ථික සමෘද්ධිය, තිරසාර සංවර්ධනය, ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදය, මානව හිමිකම් සහ නීතියේ ආධිපත්‍යය සඳහා වූ හවුල් කැපවීම අලුත් කරමින් සිව්වන ශ්‍රී ලංකා-එක්සත් ජනපද හවුල්කාරිත්ව සංවාදය අද (මාර්තු 23) කොළඹදී කැඳවන ලදී. තව..

Next Post

ඩයස්පෝරාව සමග සකච්ඡා කිරීමට සූදානම්

Wed Mar 23 , 2022
ඩයස්පෝරාව සමග සාකච්ඡා කිරීමට දැඩි කැමැත්තෙන් පසුවන බවත් උතුරු පළාතේ සංවර්ධනය වෙනුවෙන් ආයෝජනයට ඩයස්පෝරාවට ඇරයුම් කරන බවත් ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්‍ෂ මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.