සර්ව පාක්ෂික සමුළුව අද ආරම්භ වේ

ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතාගේ ප්‍රධානත්වයෙන් සර්ව පාක්ෂික සමුළුව අද (මාර්තු 23) ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලයේදී පැවැත්වීමට නියමිතය. තව..

Next Post

පෝලිම් යුගය අවසන් කරන හැටි

Wed Mar 23 , 2022
මෙකල ලංකාවේ ප්‍රමුඛතම ව්‍යාපාරිකයා ලෙස හැඳින්වෙන්නේ ධම්මික පෙරේරාය. හේලිස්, සිංගර් වැනි කීර්තිමත් ව්‍යාපාර රසකට මෙන් සම්පත්, පෙන්ටන් ඒෂියා, එල්.බී. ෆිනෑන්ස්, වැලිබල් ෆිනන්ස් වැනි බැංකු හා මූල්‍ය සමාගම් ජාලයකට හිමිකම් කියන ඔහු DP එඩියුකේෂන්හි නිර්මාතෘවරයාද වේ. ජනපතිවරයා විසින් ගිය සතියේ පත් කරන ලද ආර්ථික උපදේශන සභාවද සිදු කරන ඔහු රටේ උද්ගත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.