හැරී ස්ටයිල්ස් තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය ‘හැරීස් හවුස්’ නිවේදනය කරයි | Billboard News

ග්‍රැමී සම්මානලාභී චිත්‍ර ශිල්පී හැරී ස්ටයිල්ස් බදාදා (මාර්තු 23) නිවේදනය කළේ ඔහුගේ අතිශයින් අපේක්‍ෂිත තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය වන ‘හැරීස් හවුස්’ මැයි 20 වනදා පැමිණෙන බවයි.

Next Post

ලොව පුරා අලුත්: Aitch & Ashanti's 'Baby' Update Hits Global Excl. එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාරය

Wed Mar 23 , 2022
වීදුරු සතුන්ගේ “තාප තරංග” දිගටම simmer උඩින් Billboard Global 200 හා Billboard Global Excl. එක්සත් ජනපදය ප්‍රස්ථාර (මාර්තු 26 දිනැති), ලිල් ඩර්ක් ඔහුගේ ගීත වලින් ද්විත්ව ඉලක්කම් එකතුවක් ආරම්භ කරයි නව අංක 1 බිල්බෝඩ් 200 ඇල්බමය, 7220ගෝලීය 200 මත. මෙම සතියේ ගෝලීය සමීක්ෂණවල වෙනත් තැනක, බ්‍රිතාන්‍ය රැප් ගායකයා Aitch ඔහුගේ […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.