හැරී ස්ටයිල්ස් තුන්වන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය ‘හැරීස් හවුස්’ නිවේදනය කරයි

ග්‍රැමි සම්මානලාභී කලාකරුවෙක් හැරී ස්ටයිල්ස් මත නිවේදනය කළේය සමාජ මාධ්ය බදාදා (මාර්තු 23) ඔහුගේ අතිශයින් අපේක්‍ෂා කළ තුන්වන චිත්‍රාගාර ඇල්බමය, හැරීගේ නිවස, මැයි 20 පැමිණේ.

28 හැවිරිදි ය පොප් ස්ටාර් විසින් නව ඇල්බමය සඳහා තත්පර 40ක ට්‍රේලරයක් ද නිකුත් කරන ලද අතර, එහිදී ඔහු සිනමා වේදිකාවක් මතට කල්පනාකාරීව ඇවිද යන අතර කහ පැහැති නිවසක දළ සටහන ඔහුට ඉහළින් නැඟෙන විට කැමරාවට මුහුණ ලා සිටියේය.

එම මාධ්‍ය නිවේදනයට අනුව, හැරීගේ නිවස ඔහුගේ පෙර ඇල්බමවලට වඩා ගීත 13ක් ඇත. ඇල්බමයේ ධාවන ලැයිස්තුවේ වැඩිදුර විස්තර තවමත් නොමැත, “කොමඩු සීනි” ගායකයා විසින් එළිදක්වන ලදී. හැරීගේ නිවස ආවරණ කලාව. ඡායාරූපයේ දැක්වෙන්නේ ව්‍යාකූල පෙනුමක් ඇති හැරී උඩු යටිකුරු වූ විසිත්ත කාමරයක සිවිලිම මත සිටගෙන සිටින විට ඔහුගේ නිකට සීරීමට ය.

ස්ටයිල්ස්ගේ රහස් පරීක්ෂක ඇස් ඇති බොහෝ රසිකයන් මෙම නිවේදනය සනාථ කරයි, ඔහු යූ ආර් හෝම් නම් සමාජ මාධ්‍ය ගිණුම් අනුගමනය කරන බව දුටුවේය. ඔවුන් YouAreHome.co නම් අභිරහස් වෙබ් අඩවියක් ද සොයා ගත් අතර, එය විවෘත කිරීමට සහ වෙනස් රූපයක් පෙන්වීමට දිනපතා යාවත්කාලීන වන ලා දුඹුරු දොරක් හැර අන් කිසිවක් නොපෙන්වයි.

දොර පිටුපස ඇති පින්තූර විවිධ පොත් හෝ තේමාවන්ට සහසම්බන්ධ වන බව පෙනී ගියේය; මාර්තු 19 වන දින බෙදාගත් පළමු දොර රැල්ෆ් වෝල්ඩෝ එමර්සන්ගේ කවරයට විවෘත විය ස්වභාවය සහ තෝරාගත් රචනා, මාර්තු 20 බෙදාගත් දෙවන දොර හරුකි මුරකාමිගේ කවරයේ ඇති තහඩු වලට විවෘත විය ද වින්ඩ්-අප් බර්ඩ් ක්‍රොනිකල්, සහ තුන්වන දින, මාර්තු 21 බෙදාගත්, පෘථිවියේ ඡායාරූපයක් පෙන්වීය. ඇල්බම නිවේදනයට අනුව, දොර කැවාලිනිගේ බිම්මල් ප්‍රහේලිකාව සඟවයි.

හැරීගේ නිවස 2019 අනුගමනය කරයි ෆයින් ලයින් – ඒ සඳහා ඔහු ඔහුගේ ලෝක සංචාරය අවසන් කළේය සහ ඔහුගේ 2017 ස්වයං-මාතෘකාව සහිත මංගල ඇල්බමය.

සඳහා ස්ටයිල්ස් ට්‍රේලරය නරඹන්න හැරීගේ නිවස පහත:

Next Post

ලිට්‍රෝ සමාගම දින 10ක් ඇතුළත LP ගෑස් සිලින්ඩර දස ලක්ෂයක් බෙදාහැරීමට යයි

Wed Mar 23 , 2022
කෙරවලපිටියේ පිහිටි ගබඩා පර්යන්තයේ ගෘහස්ත LP ගෑස් සිලින්ඩර ප්‍රමාණවත් තරම් තොග පවතින බව ලිට්‍රෝ ගෑස් සමාගම පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.