හැරී ස්ටයිල්ස් රසිකයන් ඔහුගේ ‘හැරීස් හෝම්’ ඇල්බම නිවේදනය ගැන කලබල වී ඇත: හොඳම ප්‍රතිචාර බලන්න

වසර තුනකට පසු, හැරී ස්ටයිල්ස් රසිකයින්ට අවසානයේ ඔවුන්ගේ අවස්ථාව ලැබේ. 28 හැවිරිදි ය පොප් රජු විසින් බදාදා (මාර්තු 23) ප්‍රකාශ කළේ ඔහු බෙහෙවින් අපේක්ෂා කළ බවයි තෙවන ස්ටුඩියෝ ඇල්බමය ඔහුගේ 2019 දෙවන වසර වාර්තාවෙන් පසු ඔහුගේ පළමු නිකුතුව මැයි 20 වන දිනට පැමිණේ ෆයින් ලයින්.

එම පුවත සමාජ මාධ්‍ය මාධ්‍යයක් ආකාරයෙන් පැමිණියේය තැපැල්, එය ඇල්බමයේ මෘදු, පැස්ටල් ආවරණ කලාව පෙන්නුම් කළේය. නිවේදනය සමඟ යාමට තත්පර 40 ක ට්‍රේලරයක් ද විය. “කොමඩු සීනි” වාදකයා වේදිකාවක් මත තනිවම සිටගෙන සිටින දර්ශනයේ දැක්වෙන්නේ කහ පැහැති නිවසක් ඔහුට ඉහළින් ඔසවා ඇති බවක් පෙනෙන්නට තිබීමයි. සමහර රසිකයන් වීඩියෝවේ වායුගෝලීය පසුබිම් සංගීතය ඇත්ත වශයෙන්ම ධාවන පථයක් නොවන බවට ඔවුන්ගේ න්‍යාය පවා බෙදාගෙන ඇත හැරීගේ නිවස ආපසු හැරවිය. (ස්ටයිල්ස් තවමත් ගීත 13 කින් යුත් ධාවන ලැයිස්තුව හෙළි කර නැත.)

එය හැරිස්ට සතුටුදායක දිනයක් බව පැවසීම ප්‍රමාණවත්ය, ඔවුන්ගෙන් බොහෝ දෙනෙක් පසුගිය සතිය පුරා HS3 එහි එන බවට ඔවුන්ගේ ස්ථිරභාවය ප්‍රකාශ කළහ. ස්ටයිල්ස් පිටුපස සිටි බව ඔවුන්ගේ න්‍යායන් a ගුප්ත වෙබ් අඩවිය ලා දුඹුරු පැහැති දොරක් පිටුපස ඇති නව අහඹු රූපයක් පෙන්වීමට සෑම දිනකම යාවත්කාලීන කරන ලද එය නිවැරදි බව පෙනී ගියේය, එයින් අදහස් කරන්නේ ඔවුන්ගෙන් කිහිප දෙනෙකු විශ්වාස නොකරන ඕනෑම කෙනෙකුට “මම ඔබට එසේ කීවෙමි” යැයි කීමට නිල වශයෙන් අයිතිය ලබාගෙන ඇති බවයි.

දැන්, අන්තර්ජාලයේ ප්‍රීති වීම හැර වෙන කිසිවක් ඉතිරිව නැත – සහ මැයි 20 පැමිණෙන තෙක් නොඉවසිල්ලෙන් බලා සිටින්න. එතෙක්, නව ඇල්බමය සඳහා හොඳම රසික ප්‍රතිචාර, හාස්‍යජනක මේමස් සහ අනාවැකි කිහිපයක් මෙන්න – චාරිත්‍රයක් සමඟ හැරීගේ නිවසතේමා හැෂ් ටැගය:

ගෞරවනීය සඳහනක් මෙම පූර්ව නිවේදන ට්වීට් වෙත යන අතර එය විශිෂ්ට ලෙස වෛරස් එකක් ඉල්ලා සිටී Euphoria meme…

Next Post

Clive Davis on Turning 90, His New Paramount+ Series & Why He's 'Every incourated' by Whitney Houston Biopic

Wed Mar 23 , 2022
සංගීත ඉතිහාසයේ වඩාත්ම ගෞරවනීය නාමයක් ලෙස, ක්ලයිව් ඩේවිස් ඔහු ඒ සියල්ල දුටුවා පමණක් නොව, ජැනිස් ජොප්ලින්ගේ සිට විනෝදාස්වාදයේ වඩාත් කැපී පෙනෙන නම් කිහිපයක් සොයාගෙන පෝෂණය කර ඇත. විට්නි හූස්ටන්, Bruce Springsteen සිට Alicia Keys දක්වා. දැන්, අප්‍රේල් 4 වන දිනට වසර 90ක් සපිරෙන මොහොතේදී, ඩේවිස් නව පැරමවුන්ට්+ කතා මාලාවේ සත්කාරකයා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.