Olivia Rodrigo Talks Tour, Grammys සහ Visiting British Pubs: Watch

ඔලිවියා රුද්රිගෝගේ පසුගිය වසර වඩා මිහිරි විය ඇඹුල්. නව යොවුන් වියේ කැලිෆෝනියා කලාකරුවා ප්‍රසිද්ධියේ හැදී වැඩෙමින් සිටින අතර, අංක 1 ජයග්‍රහණවල සිට සම්මාන දක්වා, සහ තවත් බොහෝ දේ පිළිබඳ පොරොන්දුව සමඟින් ඇය යන සෑම දෙයක්ම කරයි.

එක රැයකින් ඇය විශාල ජයග්‍රහණයක් ලැබුවාය 2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන. රොද්‍රිගෝ ග්‍රැමී සම්මාන හතක් සඳහා නම් කිරීමත් සමඟ තවත් පොහොසත් ත්‍යාගයක් පැමිණේ ඇඹුල් සහ එහි “රියදුරු බලපත්‍රය,” “හොඳ 4 U,” “Déjà vu,” සහ වෙනත් ඒවා කඩා දමයි.

අඟහරුවාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 22) රුද්‍රිගු විසින් පෙරළී ගියේය ප්‍රමාද වූ ප්‍රමාද දර්ශනය ඇයගේ දැවැන්ත වසර, පිටතට යාම, චිත්‍රපට සෑදීම සහ තවත් දේ ගැන කතා බහක් සඳහා.

ඇය සමඟ ඇඹුල් සැරිය අප්‍රේල් 5 වෙනිදා පෝට්ලන්ඩ්, ඕආර්. හි මෝඩා සෙන්ටර් හි ක්ලවුඩ් රඟහලේදී ආරම්භ වූ රොඩ්‍රිගෝ තවමත් කැපීමට කාලය සොයා ගත්තේය ගෙදර පැදවීම 2 u. “මගේ ප්‍රසංගයට නොපැමිණෙන මගේ රසිකයින් කිහිප දෙනෙකු සඳහා චිත්‍රපටයක් සෑදීමට මට අවශ්‍ය විය,” ඇය සත්කාරක ජේම්ස් කෝර්ඩන්ට පවසයි. ඇගේ ගීතවල ප්‍රතිසංවිධානය, තිරය පිටුපස දර්ශන, එම රසිකයින් ගිල දමන දේවල් හරියටම බලාපොරොත්තු වන්න.

නෝර්වීජියානු නිළියක් වන රෙනේට් රෙයින්ස්ව් සමඟ තවත් පෙරළිකාර කලාකරුවෙකු සමඟ යහනක් බෙදා ගනිමින් රොඩ්රිගෝ ඇය දැනටමත් සංචාරය කිරීමට කැමති බව පිළිගත්තේය. ඇය පසුගිය මාසයේ බ්‍රිට් සම්මාන උළෙලට සහභාගී වූ අතර එහිදී ඇය පබ් එකකට ගිය අතර හැඳුනුම්පත ඉල්ලා සිටියාය. පෙනෙන විදිහට, මෙම 19 හැවිරිදි තරුණයා සත්‍ය වයස සනාථ කරන ලියවිල්ලක් පෙන්වීමට සතුටු විය; එක්සත් රාජධානියේ, නීත්‍යානුකූල බීම වයස අවුරුදු 18 කි.

ග්‍රැමී කෙටි ලැයිස්තුවේ ඇගේ නම සඳහන් වීම ගැන රුද්‍රිගෝ ද සාකච්ඡා කළේය (ඔවුන් “හැමවිටම මගේ හිසෙහි එතරම් විශාල දෙයක්” වී ඇත), සහ, අප අනෙක් අය මෙන්, නිවසින් බැහැරව ජීවත් වීම සියල්ල ඉරිතලා ඇති දෙයක් නොවේ. දක්වා.

“ඇත්තම කිව්වොත් මම ඒ තරම් හොඳින් පුරුදු වෙලා නැහැ,” ඇය පිළිගන්නවා. “ඊයේ රෑ මට උයන්න බැරි නිසා මම රාත්‍රී ආහාරය සඳහා පීනට් එම් ඇන්ඩ් එම්එස් ගත්තා.”

රුද්‍රිගු රජ කරයි වසරේ බිල්බෝඩ් කාන්තාවසහ ඇය දැන්වීම් පුවරුව 200– මුදුන් කිරීම ඇඹුල්වසරේ විශාලතම සම්පූර්ණ දිග කට්ටලවලින් එකක්, මෙම වසරේ ග්‍රැමී සම්මාන සඳහා වසරේ ඇල්බමයක් උපයා ඇත.

එම සම්මුඛ සාකච්ඡාව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

එන්පීපී විරෝධතා පා ගමනකින් හයිලෙවල් මාර්ගය අවහිර වෙයි

Wed Mar 23 , 2022
විරෝධතා පා ගමනක් හේතුවෙන් විජේරාම හන්දියේ සිට නුගේගොඩ දෙසට හයිලෙවල් මාර්ගය අවහිර වී ඇති බව අද දෙරණ වාර්තාකරු පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.