Phil Lesh, Khruangbin සහ War on Drugs ප්‍රමුඛ මංගල පූජනීය රෝස උළෙල පෙළගැස්ම

චිකාගෝ මෙම ග්‍රීෂ්ම සෘතුවේදී නව හරස් ප්‍රභේද සංගීත උළෙලක් පවත්වයි. පූජනීය රෝස සංගීත උළෙල SeatGeek ක්‍රීඩාංගනයේ දී ප්‍රධාන ප්‍රසංග සමඟින් සිදු කෙරේ ෆිල් ලෙෂ් & මිතුරන්, Khruangbin, මත්ද්‍රව්‍යවලට එරෙහි යුද්ධය, කළු පූමාස් සහ තවත්.

නව ඉසව්ව නෝර්ත් කෝස්ට් සංගීත උළෙල, ගිම්හාන කඳවුරු සංගීත උළෙල සහ සුවනී හුලවීන් පිටුපස සංවිධායකයින් වෙතින් පැමිණෙන අතර දින තුනක් (අගෝ. 26-28) පුරා පැවැත්වේ.

Umphrey’s McGee, Joe Russo’s Almost Dead, Goose, STS9, Greensky Bluegrass, Kamasi Washington, Animal Collective සහ තවත් ඒවා ද මංගල උත්සවයේදී රඟ දක්වනු ඇත. විශේෂ ආරාධිත අමුත්තා වන මාර්ගෝ ප්‍රයිස් උත්සවයේ ප්‍රථම කලාකරුවා ද වන අතර සති අන්තය පුරාම විවිධ ක්‍රියා සමඟින් රඟ දක්වනු ඇත.

“2018 දී අපි උතුරු වෙරළ තීරය බහු ප්‍රභේද උළෙලකින් සම්පූර්ණ ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීත ඉසව්වකට මාරු කළ විට, අපි පූජනීය රෝස ගැන සිහින දකින්නට පටන් ගත් අතර එය Americana, Psych-rock, Jam, Indie, Soul, Funk සහ Bluegrass හි රසිකයින්ට අදහස් කළ හැකි දේ. ,” උත්සව නිර්මාතෘ සහ Collectiv Presents සහකරු පැවසීය මයිකල් බර්ග් නිකුතුවක. “සේක්‍රඩ් රෝස් යනු අපේ ප්‍රදේශයේ මෙවැනි ආකාරයේ පළමු උත්සවය වන අතර, දිගු කලක් තිස්සේ මෙවැනි පෙළගැස්මක් සඳහා ඉවසිලිවන්තව බලා සිටි අපගේ රසිකයින්ට විශේෂ අත්දැකීමක් ලබා දීමට ලැබීම ගැන අපි ආඩම්බර වෙමු.”

සේක්‍රඩ් රෝස් එහි විචිත්‍රවත් පෙළගැස්ම ගැන ආඩම්බර වන අතර, “සෑම දෛනික පෙළගැස්මක්ම තමන්ගේම පූර්ණ-දිග ප්‍රසංගයක් ලෙස හැඟෙන පරිදි සූක්ෂම ලෙස සකසා ඇති” ප්‍රභේද-විශේෂිත අදියර තුනක් පැවැත්වීමට සැලසුම් කරයි. රසිකයින්ට තනි දින හෝ සති අන්ත අතර තෝරා ගැනීමට හැකි වන පරිදි වේලාවන් කලින් නිකුත් කර ඇත. අවසරපත් දැන් විකිණීමට ඇත. කලාකරුවන්ගේ සම්පූර්ණ පෙළගැස්ම පහතින් බලන්න.

Next Post

අද සවස වැසි

Wed Mar 23 , 2022
කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුවෙන් නිවේදනයක් ඉදිරි දිනවල සවස් කාලයේ ගිගිරුම් සහිත වැසි වර්ධනය වීමට හිතකර වායුගෝලීය තත්ත්වය පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. උතුරු, උතුරු මැද, නැගෙනහිර, මධ්‍යම, සබරගමුව සහ ඔහුව පළාත්වල පස්වරු 2.00 ට පමණ පසුව එම ස්ථානයේ වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවිය හැකි බව එම දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. ගිගුරුම් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.