අපරභාගයේදී ප්‍රදේශ රැසකට ගිගුරුම් සහිත වැසි අපේක්ෂා කෙරේ

උතුරු, උතුරු-මැද, නැගෙනහිර, මධ්‍යම, සබරගමුව සහ ඌව පළාත්වල තැනින් තැන සවස 2.00 න් පමණ පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

Rachel Zegler, Jill Scott & Jake Gyllenhaal 2022 ඔස්කාර් සම්මාන ඉදිරිපත් කරන්නන්ගේ අවසන් කණ්ඩායම අතරට

Thu Mar 24 , 2022
රේචල් සෙග්ලර්, ජිල් ස්කොට්, ජේක් ගිලෙන්හාල්, ජොෂ් බ්‍රෝලින්Jacob Elordi, Jason Momoa, JK සිමන්ස් සහ ටෙනිස් පුරාවෘත්තයන් වන සෙරීනා විලියම්ස් සහ වීනස් විලියම්ස් 2022 සඳහා ඉදිරිපත් කරන්නන්ගේ අවසන් කණ්ඩායම අතර වේ. ඔස්කාර්ප්‍රදර්ශන නිෂ්පාදකයින් වන Will Packer සහ Shayla Cowan විසින් බදාදා (මාර්තු 23) නිවේදනය කරන ලදී. Zegler Steven Spielberg ගේ reboot […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.