‘‘අපි නිධානයක් මත හිඳ හිඟා කනවා‘‘

ශ්‍රී ලංකාව සතු වටිනා භූ සම්පත්වලින් නිසිඵල ලබාගැනීමට භූ විද්‍යා සමීක්ෂණ හා පතල් කාර්යාංශයත්, ලංකා ඛනිජවැලි සමාගමත් අසමත් වී ඇතැයි පරිසර අමාත්‍ය මහින්ද අමරවීර මහතා පැවසීය.

Next Post

ඉතා කෙටි කාලය ඉක්මනින් විශ්‍රාම ගැනීම ගැන සිතන්නේ නැත, 'සර් ඉතා කෙටි' නව ඇල්බමය නිවේදනය කරයි

Thu Mar 24 , 2022
සෑම දෙයක්ම ඇතුළත සිටියදී හිප් හොප් එක්කෝ ස්ථාන හුවමාරු කර ගැනීම හෝ පිටවීමේ වේදිකාව වමේ, බොහෝ කෙටි ඔහු ක්‍රීඩාවට පැමිණීමේදී මෙන් බලපෑමක් ඇති කරයි. ඔහුගේ ප්‍රධාන ලේබල් පළමු ඇල්බමය නිකුත් කිරීමෙන් වසර 35 කට ආසන්න කාලයකට පසුව, මැක්ට උපන්වෙස්ට් කෝස්ට් රැප් දර්ශනයේ නිර්මාතෘවරුන්ගෙන් එක් අයෙකු වන ෂෝට්, ඔහුගේ වෘත්තිය ඉදිරියට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.